Zločin či hrátky? Párik si užíval akt lásky, suseda zavolala políciu

Susedu zobudil silný krik, neváhala preto volať políciu.


V nemeckom meste Waltershausen počas noci z minulej soboty na nedeľu počula žena vo vedľajšom byte silný krik. V ňom mali bývať 29-ročná žena s jej 37-ročným priateľom. Suseda okamžite dvihla telefón a zavolala políciu, mala podozrenie že v byte došlo k zločinu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Ako uvádza nemecký portál MDR, po príchode policajtov sa zistilo, že k zločinu v skutočnosti nedošlo. Po zazvonení policajtov dvere otvoril spotený muž, ktorý mal za sebou akt lásky a nechápal, čo sa deje. Mladý pár sa práve vrátil z párty, kde dostali chuť na pohlavný styk. Po príchode domov to hneď aplikovali do praxe, no nedošlo im, že sú pri tom, vzhľadom na nočné hodiny, trochu hluční.

Policajti brali celú skutočnosť úsmevne a boli radi, že k žiadnemu zločinu nedošlo. Mladých zaľúbencov varovali, aby zostali ticho, na čo dostali jasnú odpoveď, že sa polepšia.

Zločin či hrátky? Párik si užíval akt lásky, suseda zavolala políciu
Shutterstock

Tagy:
REKLAMA
Nikola Kulová
Šoubiznis je pre mňa ako druhý domov a rada prinášam obsah, ktorý čitateľov zaujme. Píšem PR články, kde fakty prepájam s príbehom, a najviac si užívam rozhovory s inšpiratívnymi osobnosťami. Mojím cieľom je sprostredkovať čitateľom príbehy, ktoré baví a zároveň obohacujú.
Najčítanejšie
Podobné