Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Človek je tvor hriešny – a netvár sa, nikto z nás nie je bez viny. Nadávame, smilníme, závidíme si aj nos medzi očami a akoby toho nebolo dosť, niekde medzi tým všetkým nám stihnú v hlave skrsnúť myšlienky najohavnejšieho kalibru. Ako inak sa dá opísať, keď sa niekto rozhodne skántriť to najposvätnejšie, čo naša planéta ponúka?!

Koláč. Je to koláč. Rok 2020 bol príšerný (a ešte stále trvá, takže nevydychuj) a neexistuje človek, ktorý by v tejto fáze odmietol koláč. Ale po tom, čo v nasledujúcich chvíľach uvidíš, ťa predsa prejde chuť. Sociálnu sieť TikTok totiž nedávno obehlo krátke video z narodeninovej oslavy, ktoré má ľudskej rase predstaviť inovatívny spôsob, ako krájať koláč. Lebo ten starý bol očividne zlý…

Matka uverejnila video z dcérinej oslavy 20. narodenín

Video sa stalo za krátku chvíľu virálom a momentálne má viac ako 1,5 milióna zhliadnutí. Slečna, z nápisu na torte možno usudzovať, že Julia, sfúkne sviečky z narodeninovej torty a potom veci rýchlo naberú grády. Všetci zúčastnení do rúk poberú vínové poháre a po jednom si začnú z torty „odkrajovať“. Tými pohármi.

@theroseperiod

Happy 20th birthday to my Jules!#twenty#fyp#birthdaycake#wineglasses#tiktokmom

♬ Outro: Happy Birthday – Altered Images

Okej, treba uznať, koncept je to pekný. Predsa len, svetom lomcuje globálna pandémia a ochytať niekomu kúsok torty, ktorý si plánuje bez dezinfekčného postreku hneď nato vložiť do úst, asi nie je úplne ideálne. „Ukázal som to zo srandy mame… povedala, že je to skvelý spôsob, ako si užiť covid-free tortu,“ napísal jeden z používateľov.

Ale stále je tu jedno veľké ale. Čo príde potom? Ako sa má torta jesť? Naleješ si ju do úst ako víno alebo sa v pohári začneš rýpať vidličkou? Alebo, nebodaj, rukami? Nebolo by predsa len jednoduchšie normálne ju nakrájať?! Toľko otázok, žiadne odpovede a ľudia na internete ostali veľmi zmätení.

Shutterstock

Našli sa však aj takí, ktorým sa to páčilo. „Vidíte ten kusisko, čo ostal v strede? Perfektný pre ľudí, ktorí nemajú radi polevu!“ poznamenal v komentároch niekto ďalší a bolo zjavné, že už teraz si na sladučký stred brúsi zuby. Reakcie boli teda rôzne a nám asi neostáva nič iné, než si počkať a vidieť, či takto budú o dvadsať rokov servírovať tortu všetci. Lebo v dnešnom svete? V dnešnom svete je možné všetko.

[poll id=“107″]

Zdroj: theroseperiod / TikTok 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť