Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Ako sa to hovorí? Kto s čím zachádza, s tým aj schádza. Na svojej koži sa o tom presvedčil 21-ročný zlodej Shamari J. Reid z amerického štátu Maryland. Ako píše aj portál Unilad, Reid a jeho kamarát 10. marca prechádzali na svojom aute po ceste Longmead Crossing Drive.

Všimli si, že pri ceste je odstavené auto, na ktorom sa 19-ročný mladík Tykel Wilson pokúšal vymeniť pneumatiku. Reid zastavil a rozhodol sa mužovi pomôcť. Vystúpil a spolu s kamarátom sa podujali pneumatiku vymeniť. Wilson ale využil ich zaneprázdnenosť, nasadol do Reidovho auta a snažil sa zdrhnúť.

Shutterstock

Ďaleko ale nedošiel, keďže narazil do obrubníka. Reid následne vytiahol pištoľ a snažil sa Wilsona z auta dostať. Iróniou osudu je, že sám Reid svoje auto ukradol. Teraz sa teda sám stal obeťou iného zlodeja.

Keď na miesto dorazila polícia, objavila obe ukradnuté autá a zbraň ležiacu v blízkych lesoch. Mužom zákona sa napokon podarilo zatknúť aj oboch zlodejov. Obaja už boli polícii dobre známi, bol na nich dokonca vydaný zatykač. Wilson a Reid síce skončili za mrežami, ale neskôr ich na kauciu prepustili. Obaja muži majú teraz na krku obvinenie z krádeže.

https://www.facebook.com/thedmvdaily/posts/3979281455490832


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.