Zlodej sa snažil ukradnúť telefón. Skončil v slzách, spacifikovaný mladou ženou

Chalan sa už asi nikdy neodváži kradnúť len tak na ulici.

Všade vo svete sa kradne. Niekde viac a niekde menej. Jedným z ľudí s nečestnými úmyslami bol aj mladík v Brazílii. Snažil sa 18-ročnú slečnu okradnúť o telefón, čo sa mu však stalo osudným. Nemohol tušiť, že sa v jeho okolí nachádza dáma, ktorá ovláda brazílske bojové umenie.

thesun.co.uk (https://www.thesun.co.uk/news/7761111/moment-brazilian-jiu-jitsu-expert-wrestles-a-robber-to-the-ground-after-he-tried-to-steal-her-mobile-phone/)

Dvaja mladíci sa snažili okradnúť dievčinu o mobil priamo pred jej domovom. Jeden z nich k nej podišiel a ustráchane ju vyzval, aby mu dala mobil, tá ho však odhodila smerom k domu a vtom začali mladíci utekať.

Druhý zlodej zdúchol na motorke a ten, ktorý ju vyzval, aby mu dala mobil, začal utekať. Sabrina za ním začala bežať a mladého zlodeja okamžite spacifikovala. Držala ho v zajatí až pokým po neho neprišla polícia. Mladík svoj čin pravdepodobne veľmi rýchlo oľutoval.

Mladá dáma použila jednu z najznámejších techník na znehybnenie objektu, ktorú sa naučila vďaka brazílskemu bojovému umeniu jiu-jitsu. Mladík sa síce snažil z jej zovretia dostať, avšak Sabrina mu dala okamžite pocítiť svoju silu. Držala ho takto až 20 minút, pokým neprišla polícia. Sabrina sa vyjadrila, že takto spacifikovať človeka nie je také ťažké, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Ak viete, ako sa zachovať v takejto situácii, nie je to komplikované. Ona to, samozrejme, vedela, keďže bojové umenie, ktorému sa učí, je aj o tejto technike.

Vyjadrila sa tiež, že zlodej nebol vôbec ozbrojený a aj preto sa ho rozhodla spacifikovať. Byť zlodejom, tak by si asi nechcel, aby sa takáto dáma s bojovným duchom nachádzala niekde v okolí. Okrem toho, že bol zlodej lapený, potrestala ho aj hanba, ktorej sa v tomto prípade nemal ako vyhnúť.

Zdroj: thesun.co.uk 
Titulná fotka: youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Typy chalanov, ktoré sa na teba neustále nalepia, aj keď by si bola radšej bez nich


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME