Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 30.5.2023
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand

Zlodej – smoliar ukradol auto, to mu zhorelo, z vlaku ho dvakrát vysadili

Príbeh ako z komédie.


Polícia v Žiari nad Hronom riešila neuveriteľný príbeh zlodeja – smoliara. 30-ročný Zvolenčan sa doma pohádal s rodinou a rozhodol sa odísť vlakom do Bratislavy. Nemal však kúpený lístok, a tak ho sprievodca vysadil v Žiari nad Hronom.

Tu sa chvíľu bezcieľne potuloval, až si v areáli firmy na Priemyselnej ulici všimol neuzamknuté auto a na sedačke spolujazdca kľúče. Auto naštartoval a vydal sa smerom do Bratislavy. V nádrži však nebol dostatok benzínu, a tak zastavil na najbližšej čerpacej stanici, kde natankoval. Odišiel bez zaplatenia. Čoskoro sa ukázalo, že auto nebolo technicky v poriadku, motor sa začal prehrievať a vozidlo začalo horieť. Zlodej ho nechal teda odstavené pri diaľnici a vydal sa k najbližšej železničnej stanici.

Tu nastúpil do vlaku smerujúcemu do Zvolena, no opäť si nekúpil lístok a sprievodca ho vysadil v Novej Bani. Musel čakať na ďalší vlak, ktorým sa, tentoraz úspešne, dostal opäť do Žiaru nad Hronom. Tam si ho na základe popisu všimla hliadka obvodného oddelenia zo Žiaru nad Hronom, ktorá ho zadržala a predviedla na policajnú stanicu, kde sa ku všetkému priznal. Teraz čelí obvineniu z prečinu krádeže, ktorej sa dopustil napriek tomu, že je za obdobný skutok v podmienke. Informovala o tom Polícia SR na Facebooku.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje