Piatok 19.8.2022
sk
Lýdia
cz
Ludvík

Zlodeji si mysleli, že okradli turistu o luxusné hodinky. Keď zistili, že ide o napodobeninu, vrátili mu ich

Zlodejská akcia sa príliš nepodarila.


Zlodeji v talianskom meste Neapol ostali po „fuške“ poriadne sklamaní. Ako píše portál CNN, v areáli malebnej kaviarne Monidee Café na námestí Trieste e Trento sa im podarilo prepadnúť dvoch švajčiarskych turistov. Jedného z nich okradli o luxusné hodinky. Teda, to si aspoň mysleli.

Podľa neskorších výpovedí sa k turistom vo večerných hodinách priblížil neznámy muž so zbraňou. Následne jednému z nich strhol hodinky a dal sa na útek. Celý incident trval len niekoľko sekúnd a zachytila ho aj bezpečnostná kamera.

Sklamaní zlodeji

Trpké sklamanie sa však dostavilo už pár minút po krádeži. Zlodej zistil, že v rukách nedrží žiadne luxusné hodinky, ale lacnú napodobeninu značky Richard Mille. Neprešlo tak ani desať minút a k prepadnutým turistom prišiel iný muž (zrejme kolega zlodeja) a hodinky im vrátil. Dokonca sa majiteľovi aj ospravedlnil.

Kaviareň bola v čase krádeže pomerne plná, ale vzhľadom na to, že celá akcia trvala len krátko, nevznikol priestor na vypuknutie paniky. Zákazníci to údajne vnímali ako „adrenalínové dobrodružstvo“.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť