Zmätený školák s telefónom sa stal najväčšou hviezdou Superbowlu!

Je to niekto, s kým sa dá veľmi ľahko stotožniť.

Superbowl, finále americkej futbalovej ligy, je jednou z najfascinujúcejších šou, ktorá okrem Američanov nezaujíma skoro nikoho. Televízne reklamy, ktoré sú odvysielané počas prestávok sú asi najdrahšie spoty na planéte. Veľké špekulácie vždy sprevádza hudobné vystúpenie počas polčasu. Už dlhé mesiace pred samotným finále sa ľudia snažia uhádnuť, ktorá zo svetových hviezd sa objaví na pódiu.

Tejto prestížnej roly sa tento rok ujal obľúbený spevák Justin Timberlake. Osud veci zariadil tak, že Justin nakoniec nebol tým, o kom sa najviac hovorilo. Pozornosť ukradol 13-ročný školák Ryan McKenna.

Ako vidno na videu, oproti tancujúcim ľuďom v pohybe, pôsobí Ryan ako kôl v plote. Obklopený davom, v bezprostrednej Justina, sa zmätene obzerá vôkol seba a ťuká do svojho telefónu. Týmto milo-nemotorným konaním si získal sympatie mnohých, ktorí by zrejme na jeho mieste rovnako panikárili. Tí, čo sledovali priamy prenos v tom mali jasno – z tohoto bude meme! Okamžite sa začali na internete vynárať dohady o tom, čo také dôležité má mládenec na práci:

http://knowyourmeme.com/memes/justin-timberlakes-super-bowl-halftime-show-selfie-kid/photos
http://knowyourmeme.com/memes/justin-timberlakes-super-bowl-halftime-show-selfie-kid/photos

To, čo sa skutočne stalo, objasnil Ryan americkým médiám. Počas vystúpenia sa školák rozhodol vzácne okamihy si zvečniť na videu. Keď sa spevák dostal do jeho tesnej blízkosti, Ryan vyštartoval za novým cieľom – spraviť si selfie so svetoznámou popovou hviezdou. Vtedy nastal problém. Akonáhle Ryana spozorovali v priamom prenose jeho priatelia, zasypali ho množstvom správ. Tento nápor telefón nezvládol a zakapal v tej najnevhodnejšej chvíli. Po krátkom boji sa podarilo mobil vzkriesiť, a nakoniec sa chlapec môže tešiť z takéhoto skvelého záberu. Rozhodne si ho zaslúžil!

Zdroj: huffingtonpost.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
70
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
21 vecí, ktorými nahneváš každého čašníka

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME