Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek

S pribúdajúcimi rokmi sa nemení iba tvoja fyzická podoba, ale aj tá mentálna. Mnohé momenty v tvojom živote sú úplne iné ako kedysi, čo však neznamená, že musia byť nevyhnutne zlé. Výnimkou nie je ani tvoj ľúbostný život, ktorý je určite iný, ako keď si mal 16 rokov, a teraz, keď máš minimálne o desať rokov viac.

Možno je to pre teba nostalgia a niekedy by si bol rád, ak by si sa mohol do týchto minulých časov vrátiť, inokedy zas pocítiš záplavu pocitov trápnosti, len čo si na to spomenieš. Či už je to jedno, alebo druhé, pripomenieme si spoločne, ako vyzeral tvoj ľúbostný život a randenie kedysi a ako vyzerá teraz. 

Samozrejme, je nám jasné, že nie každý to mal takto, každý mal v živote rôzne okolnosti, ktoré ovplyvnili jeho život, no myslíme si, že niektoré veci sú podobné u väčšiny z nás. 

Výber partnera

Povedzme si na rovinu, prvé lásky boli oveľa viac emocionálne ako racionálne. Každý z nás mal tie frajerky a frajerov, o ktorých by sme momentálne ani bicykel neopreli. Skrátka, vyberali sme si podľa toho, nakoľko je niekto obľúbený, pekný a logicky sme vtedy príliš nerozmýšľali nad tým, či sa k nám tento človek osobnostne hodí. Teraz sme určite racionálnejší, ako keď sme mali 16 rokov, a dbáme na to, aby sa k nám ten človek naozaj hodil.

Artcavemaniac / EMEFKA

Osobný priestor

Kedysi ste sa od svojich lások nedokázali ani odtrhnúť, museli ste sa držať za ruky pomaly aj počas jedenia. Teraz dokážete s partnerom kráčať vedľa seba bez toho, aby ste sa nutne museli držať za ruky. Rovnako je to aj počas spoločného spania v posteli. Aj keď toho druhého ľúbite ako koňa, rešpektujete jeho osobný priestor.

Navyše, váš spánok nie je to, čo kedysi, nemôžete si dovoliť byť v práci nevyspatí, preto sa v posteli túlite len chvíľu a potom sa každý z vás otočí na druhý bok. Vo svojich tínedžerských časoch ste pri sebe ležali ako zlepení, nehľadiac na to, že vám tŕplo celé telo.

Artcavemaniac / EMEFKA

Prvé bozky

Všetky prvé kroky boli v našich tínedžerských časoch oveľa viac neisté a rozhodne sa nedokázali zomlieť tak rýchlo ako teraz, keď sme dospelí. Ako dospelý len málokedy dokážeš vyčkávať, a keď ti je s niekým dobre, tak prvé bozky padajú možno aj na prvom rande.

Sú ľudia, ktorí s nimi stále čakajú, rovnako aj so všetkým ostatným, no mnohým sa realita milovania počas prvých piatich stretnutí preniesla aj do reálneho dospeláckeho života. Asi to bude tým, že už tú rozkoš poznáme, vieme, čo nás čaká, a preto sa nám čakať mnohokrát nechce.

Artcavemaniac / EMEFKA

Miesto činu

Vysedávanie na lavičkách v parkoch bolo súčasťou tvojho života. Keďže ste bývali ešte obaja s rodičmi a nejakú svoju lásku by ste si tam nedovolili priviesť, nič iné vám nezostávalo. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo ste prechádzali na určité méty tak pomaly, keďže v parkoch býva dosť málo súkromia. (Občas to tým mladým párikom vôbec neprekáža, ale nech hodí kameňom ten, kto je bez viny.)

Teraz máte zväčša každý svoj byt alebo minimálne svoju izbu, takže je vaše postupovanie na ďalšie méty ukryté pred očami verejnosti.

Artcavemaniac / EMEFKA

Tajná prísada vzťahov

Ľúbostný život počas našich teen rokov bol ako jazda na kolotoči. Nikdy sme poriadne netušili, do čoho ideme, vybrali sme si na základe toho, ktorý kolotoč sa nám zdal najviac cool, a išli sme na to. Veľa sme okolo tých vzťahov neriešili.

Chalanko ti chcel priviesť rozkoš tým, že si spravil z tvojho klitorisu touchpad, ty si mu pučila prirodzenie, ale ani jeden z vás možno ani nemukol. Ako dospelý človek vieš, že komunikácia je základ fungujúcich vzťahov, a to nielen čo sa týka sexuálneho života.

Artcavemaniac / EMEFKA

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.