Znaky, podľa ktorých vieš, že máš perfektných kamarátov

V prípade, že tvoji kamaráti robia niektorú z týchto vecí, si šťastný človek.

Zdroj: Luke Porter / Unsplash

Život bez kamarátov by bol veľmi smutný. Sú takí, ktorí nás sprevádzajú od detstva, ale aj takí, ktorí sa v našom živote na určitý čas objavia a nahradia ich iní.

Mávame rôzne typy kamarátov a občas sa stane, že si nie sme úplne istí, či sú to tí praví kamaráti alebo nie. Existuje niekoľko znakov tých najlepších priateľov. Ak robia tieto veci, tak určite chceš, aby s tebou ostali do konca života. 

Pripravujú a nosia ti jedlo

Povedzme si na rovinu, kto by nemal rád ľudí, ktorí sú ochotní navariť ti alebo doniesť jedlo, keď si hladný ako pes. Ani nemusíš nič povedať a oni ti napíšu: „Dôjdi, palacinky sú hotové,‘‘ iba preto, lebo si im pár dní predtým spomínal, že máš chuť na palacinky. Sú ochotní sa o jedlo kedykoľvek podeliť a nemajú problém ti ho doniesť do práce alebo školy, ak máš práve veľmi rušný deň.

rawpixel.com, Pexels

Sú tu vždy pre teba

To sú tí ľudia, ktorým vieš, že môžeš zavolať aj o tretej hodine ráno a vôbec sa nebudú hnevať. Keď povieš, že sa máš chuť opiť, tak nenamietajú, aj keď práve prišli z protialkoholického liečenia. Ak si zlomíš na lyžovačke nohu hneď na začiatku, tak budú s tebou sedieť na chate namiesto toho, aby sa lyžovali na kopci. Jednoducho vieš, že sa na nich môžeš spoľahnúť. 

Brooke Cagle, Unsplash

Dokážu ťa kedykoľvek rozosmiať

Nemusia ťa ani vidieť a vedia, že nemáš dobrú náladu. Vždy si však nájdu spôsob, ako ťa rozosmejú. Už veľakrát sa stalo, že si mal pri nich záchvat smiechu cez slzy. Dajú ti najavo, že sú tu pre teba, keď si potrebuješ poplakať, ale rovnako ti rýchlo pripomenú, že sa nemáš opúšťať.

Draymond Green Smile GIF by NBA - Find & Share on GIPHY

Sú k tebe naozaj úprimní

Ak si nájdeš frajera alebo frajerku, ktorá nie je práve to, čo si vždy hľadal, hneď ti to povedia. Vedia, že ty máš zatemnenú myseľ a potrebuješ otvoriť oči, lebo sa rútiš do nebezpečenstva. Preto si s tebou sadnú a vysvetlia ti, čo je vo veci. Či už nosíš nevkusné topánky, našiel si si divnú priateľku alebo robíš niečo veľmi nebezpečné, urobia intervenciu.

How I Met Your Mother Intervention GIF - Find & Share on GIPHY

Naozaj vedia, čo máš rád

Ak si alergický na oriešky, tak automaticky vedia, že si musia vždy kupovať orieškové koláče, aby si ich nezjedol. Vedia to aj na tvoje narodeniny, na ktoré ti nekupujú veci len tak, aby boli.

Občas ti nekúpia nič, lebo im nič nepadlo do oka. Napriek tomu ťa obdarúvajú po celý rok, nepotrebujú k tomu sviatok. Nejde len o veci, presne vedia, akú máš rád hudbu, jedlo a mnoho iných záležitostí. 

Daria Shevtsova, Pexels

Boja sa o teba

Vždy ti pripomínajú, že si máš dať pozor. Ak čakáš na nejaké dôležité výsledky od lekára, tak sú nervózni spolu s tebou. Keď ideš bez nich na festival alebo výlet, pripomenú ti, že nemáš zabudnúť na repelent a opaľovací krém. Ak tam sú s tebou a náhodou sa poraníš, oni sú tí, ktorí ti podávajú leukoplast.

rawpixel.com, Pexels

Vo všetkom ti pomáhajú

Hľadáš si prácu? Tak ti denne posielajú super pracovné ponuky, ktoré našli. Ak sa doma boríš s hnusnými chrobáčikmi v kuchyni, tak ti pomáhajú nájsť najúčinnejší prostriedok na ich vyhubenie. Keď si na tom psychicky zle, tak za tebou prídu s pivkom alebo vínom, sadnú si k tebe a trávia s tebou čas. 

Friends Hug GIF - Find & Share on GIPHY

Veria tebe a tvojim schopnostiam

Vždy ťa podporujú v tom, čo robíš. Niekedy sú práve oni tí ľudia, ktorí veria v tvoj talent a schopnosti viac ako ty sám. Dôverujú ti, a preto sa ti dokážu zveriť aj s tým najväčším tajomstvom. Ak sa udávaš zlým smerom a všetci ostatní ťa v tom podporujú, práve oni budú tým jediným článkom, ktorý ťa presvedčí, že to nemáš robiť, lebo je to hlúposť.

Bewakoof.com Official, Unsplash

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
10
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
7 častých zlozvykov, ktoré sú podľa vedcov zdraviu prospešné

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME