Znaky toho, že ste s tvojím domácim miláčikom najlepší parťáci

Nie, na rozprávaní sa so zvieratkom nie je nič divné.

Zdroj: Shutterstock.com

Mnohí ľudia, ktorí majú doma nejakého domáceho miláčika, ho už nevnímajú ako nejaké zviera, ale doslova ako parťáka a člena rodiny. Hlavne, ak so svojím zvieratkom tráviš pomaly viac času ako s partnerom, rodinou či kamarátmi.

Zakrátko si dokážeš vytvoriť so svojím zvieracím kamošom naozaj blízky vzťah. Nezáleží na tom, či ide o rybku, mačku alebo o psa. Ak ste so svojím miláčikom naozajstní priatelia, tak pravdepodobne robíš niektorú z týchto vecí aj ty. 

Keď s ním nie si, tak na neho myslíš, čo asi tak robí

Napríklad, keď si v práci, vonku zúri búrka, ktorej sa on bojí, no nemôžeš byť so svojím parťákom. Určite sa bojí. Alebo keď si dlhšie vonku, neustále na neho myslíš. Už mu zaručene chýbaš. Niekedy si na neho spomenieš len tak, počas dňa, lebo ti skrátka chýba.

Meškáš do práce, lebo si zabudol pohladkať svojho kamoša

Nesmieš z domu odísť bez toho, aby si nepohladkal svojho miláčika. V prípade rybiek ich asi veľmi nehladkáš, ale mačky a psy musia vždy dostať svoje pohladkanie na rozlúčenie. A ešte im aj zakývaš. Občas nestačí iba jedno pohladkanie, žiadne nie je posledné, takže sa ti často stáva, že niekam meškáš.

Petting Stroking GIF - Find & Share on GIPHY

Je úplne normálne, že sa zdravíte

Ku pohladkaniu neodmysliteľne patrí aj pozdrav a zakývanie na rozlúčku. Keď prídeš domov, tak sa mu musíš, samozrejme, pozdraviť, ak si náhodou kýchne, tak mu ako slušne vychovaný človek hovoríš „Na zdravie“. V momente, keď mu dávaš jesť, tak mu praješ dobrú chuť. Skrátka, bavíš sa s ním ako s najlepším kamarátom. Lebo ním je.

Dáš mu takmer všetko, čo mu vidíš na očiach

Ak máš doma mačku a ste naozaj super kamošmi, tak je úplne normálne, že jej pomáhaš chytať rôzne mušky a iné hávede, po ktorých zatúži. Občas jej pomáhaš aj preto, aby nezdemolovala polovicu tvojho príbytku, keď bude ten nevinný hmyz naháňať. Či už máš psa, alebo mačku, niekedy stačí, že sa na teba len milo pozrie a zniesol by si mu aj modré z neba.

Poznáš všetkých jeho zvieracích kamošov

Môže to byť vrana, o ktorej nevieš, či chce tvoju mačku zjesť, alebo chce novú kamošku, susedov pes či mačka v protiľahlom okne. Vždy však už veľmi dobre vieš, že týchto kamošov treba pozdraviť, a ak si to náhodou tvoj kamoš nevšimne, upozorníš ho na to. Susedia potom na teba pozerajú ako na debila, keď svojej mačke hovoríš: „Aha, tam máš kamoša!“

Akonáhle trávi trochu viac času s niekým cudzím, začneš žiarliť

Máte návštevu a tvoja mačka či pes sa s niekým až príliš skamaráti, čo teba nenecháva chladného. Nebodaj dotyčný vysloví vetu: „Ty si taký zlatý, vezmem si ťa domov,“ a tebe sa už otvára nožík vo vrecku. Niežeby nešlo o tvojich najbližších. Na tvojho zvieracieho parťáka ti nikto siahať nebude!

View this post on Instagram

That is MY bebé

A post shared by Meowingtons (@meowingtonsco) on

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
18
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Dcéra nevedomky minula v online hre tisícky eur z otcovho účtu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME