Znaky, že ste s tvojou najlepšou kamarátkou horšie ako ten najsladší párik

Na komunikáciu už nepotrebujete ani slová, stačí zdvihnuté obočie…

Ak máš najlepšiu kamarátku a ste vernou kópiou toho, ako ženské priateľstvo dokole vykresľujú americké filmy, tak sa v tomto článku nájdete obe.

1. „Ste ako siamské dvojčatá“ nie je len prirovnanie, lebo vy reálne robíte všetko spolu. Od návštevy toalety v bare, až po hodiny zumby či kreatívneho písania. Ak sa jedna z vás niekde objaví sólo, vždy ju čaká otázka, či je tá druhá chorá alebo nebodaj mŕtva.

2. Dospeli ste do štádia, kedy už na komunikáciu nepotrebujete slová. Stačí jedno zdvihnuté obočie a tá druhá hneď vie, koľká bije. Takže na plnohodnotnú konverzáciu vám úplne stačia gestá a mimika.

3. Podporujete sa navzájom. Za každých okolností. Aj keď viete, že to môže dopadnúť katastrofálne, aj keď vám každá bunka vášho tela vraví, že toto rozhodne nie je tá správna cesta. Poviete si svoj názor, no aj napriek tomu sa podržíte. Nezostane to však bez povšimnutia a monumentálnemu „ja som ti to hovorila“ sa po fiasku určite nevyhnete.

4. Svoju spoločnú budúcnosť s ňou vidíš jasnejšie ako s ktorýmkoľvek chlapom. Netušíš, či tvoj budúci manžel bude Španiel, profesionálny kuchár či ten týpek z reklamy na Parodontax, ale vieš, že bude musieť akceptovať tvoju druhú polovičku. A on ňou teda rozhodne nebude.

https://giphy.com/gifs/friendship-best-friends-the-fox-and-hound-2JEcU3fHZcjGU

5. Aj napriek tomu, že spolu trávite takmer dvadsaťštyri hodín z každého dňa, vediete spolu konverzáciu aj na každej jednej sociálnej platforme. Počas toho, ako si posielate fotky s desiatimi bradami a mastnými vlasmi na Snapchate, na Whatsappe skúšate nové smajlíky a na Facebooku si posielate memečka. A robíte to vždy a všade – na hodine, v práci, počas ranného faxovania…

6. Randiť s niekým, komu sa tvoja najlepšia kamarátka nepozdáva, nepripadá do úvahy. Načo robiť medzi vami zbytočné dusno?! Veď za to žiaden chlap nestojí.

7. Vôbec sa nehrnieš do zoznamovania s novými ľuďmi. Príde ti to ako strata času, keď už si svoju spriaznenú dušu aj tak našla a na žiadnu inú kamarátku by si už nemala čas. A vôbec – si si na sto percent istá, že toto bude trvať minimálne navždy, inak by ste sa museli v rámci zachovania vlastných tajomstiev, navzájom povraždiť.

8. Zakaždým, keď sa hádate, sa cítiš ako pri tom najdramatickejšom rozchode. S tým rozdielom, že pri akomkoľvek inom rozchode by si sa okamžite išla s ňou opiť a vyplakať. Ale teraz nemôžeš a ešte sa aj musíš tváriť, že ti to vôbec neláme srdce.

https://giphy.com/gifs/life-spongebob-squarepants-friendship-CO2qotWn78ZrO

9. Žiadne hašterenie však nemá dlhú životnosť. Nemá to zmysel a aj tak obe veľmi dobre viete, že bez seba nemôžete žiť.

10. Robiť dôležité (aj tie menej dôležité) rozhodnutia bez toho, aby to tá druhá odobrila, je ako hladkať psa proti srsti. Cítiš, že to proste nie je správne. A preventívne jej zavoláš, akoby si už dávno predtým nevedela, čo ti na to povie.

11. Keď ju niekto z tvojich známych nemá rád, uráža tým aj teba. Veď ste ako jeden mozog v dvoch telách, tak ako sa ťa niekto môže snažiť presvedčiť, že je padnutá na hlavu? A vlastne, ako si niekto môže vôbec myslieť, že ty to už dávno nevieš?!

12. Občas ťa pohltí žiarlivosť, keď ju vidíš tráviť čas s inými kamarátmi. Lebo hoci ich obe máte, je vám to tak nejak ľúto. Je to choré? Tak trochu. Deje sa to aj tak? Áno, deje sa to aj tak.

https://giphy.com/gifs/april-devils-trifecta-PjdgEh8P9Qr28

13. Z času na čas ti preblesne mysľou, že ak by ste boli vy dve fiktívne postavy nejakého knižného románu, celá LGBT komunita by vás nepochybne shippovala. Dobre, možno trochu klamem… Stále ti to víri v hlave. A už si vám dokonca aj vymyslela spoločné párové meno.

14. Keď jedna z vás ide s rodinou na dovolenku, cítite sa, akoby vám niekto amputoval končatinu. Alebo srdce. Alebo jedno pľúco. Alebo z vás rovno vyrval dušu, rozdupal ju a hodil do odpadkového koša na netriedený odpad.

15. Ak neodpíše na tvoju správu do dvoch sekúnd, okamžite strácaš všetky zábrany. Odosielaš jednu správu za druhou. Niektoré slová rozdeľuješ na písmená a každé z nich putuje do jej messengeru osobitne. Potom idú smajlíky, najprv veselé, po čase nahnevané. Nebojíš sa jej poslať dvesto správ za sebou, lebo čo ťa po tom, že sú tri hodiny ráno, však?!

16. Keď niekoho nenávidí jedna, automaticky ho začne nenávidieť aj tá druhá. Aj keď jej dotyčný nikdy nič zlé nespravil. Nasr*ť jej najlepšiu kamarátku je dostatočný prehrešok.

https://giphy.com/gifs/13hP9zbb4Hzfa

17. Občas si ako jedna z tých prehnane starostlivých mamičiek, ktoré namiesto slova ja používajú slovo my. Ste už natoľko prepojené, že nazývanie seba samej jednotným číslom by mohlo byť brané ako urážka.

18. Polovica vašich viet začína slovom pamätáš, lebo obe veľmi rady vyťahujete vaše spoločné bláznovstvá z minulosti a rehocete sa na tom, aké ste boli naivné a blbé. A že ich teda bolo požehnane…

19. A všetky príbehy, ktorých ste nemali šancu byť súčasťou, už viete naspamäť tiež. Dokonca tak dobre, že by ste ich mohli rozprávať vy. To vlastne aj robíte. Stále. Nevadí.

20. Máte celú kopu interných vtipov, ktorými otravujete celé svoje okolie. Všetci vám neustále prízvukujú, že v spoločnosti by ste sa nemuseli rozprávať rečou vášho kmeňa a že aj ostatní by radi pochopili a zasmiali sa s vami. Vy si ale nedáte povedať, že?

https://giphy.com/gifs/cravetvcanada-cravetv-30rock-3o7WTDVMidWRDzP9ss

21. Môžeš sa objaviť u nej doma – kedykoľvek a bez pozvania. Vaši rodičia sú na to už takí zvyknutí, že pre istotu je vždy navarené pre jednu osobu naviac a do izby ti dokúpili vankúš a perinu navyše.

22. Nepísané pravidlo vášho vzťahu číslo jedna – musíš bez výhrad olajkovať čokoľvek, čo tá druhá postne na sociálne siete. Bodka. Žiadna cesta okolo tohto pravidla neexistuje.

23. Vôbec nemusíte riešiť, ktorá čo zaplatila a koľko ktorá ktorej dlží, lebo viete, že časom sa to vždy vyrovná. Máte v podstate spoločný rozpočet – ako manželia.

https://giphy.com/gifs/gotham-d2ZdjKah7ER836M0

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: Cécile Dormeau

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vtipné „vysvetlenia“ komplikovaných a dvojzmyselných názvov pracovných pozícií

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME