Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Známa herečka sa túlala nahá po uliciach. Kedysi bola hviezdou, teraz skončila opäť na psychiatrii

Zrejme ju poznačil ďalší rozchod.


Amanda Bynes patrila medzi popredné herečky mnohých tínedžerských filmov. Zrejme všetci čakali, že si bude postupne dláždiť svoju filmovú kariéru, čo sa však nestalo. Namiesto toho sa s jej menom spájajú rôzne škandály a zrejme žiadny z režisérov ju momentálne netúži obsadiť do svojho nového filmu. O jej najnovšom incidente informoval portál TZM.

Bynes môžeš poznať z filmov Čo to dievča chce? alebo Ona je on!, od jej poslednej hereckej roly ale prešiel už poriadne dlhý čas. V roku 2010 si zahrala vo filme Ľahko ju zbaliť, odvtedy sa po nej doslova zľahla zem. Vystupňovali sa u nej psychické problémy, výrazne zmenila vzhľad a už dávno nie je tým krásnym nevinným dievčaťom, ktoré sa na teba usmievalo z televízie.

Zvrat za zvratom

V roku 2012 šoférovala opitá, okrem toho dvakrát ušla z miesta nehody. O rok neskôr ju zatkli po tom, čo z 36. poschodia manhattanského bytového komplexu vyhodila bongo. Následne sa ocitla v rukách psychiatrov, ktorí jej nariadili opatrovníctvo. Nedobrovoľne ju umiestnili do liečebného zariadenia v Pasadene, vzhľadom na jej pestré konto potýčok so zákonom.

Minulý rok sa zdalo, že Amanda je z najhoršieho von. Žila o niečo lepší život a dokonca sa zasnúbila. Jej psychika sa však opäť zosypala po tom, čo jej snúbenec odvolal zásnuby. Chvíľu sa venovala móde a dizajnu, dokonca sa rozhodla vytvoriť sériu parfumov.

Zuzana Plačková zverejnila cenník. Za spoluprácu si pýta viac, než zarobí bežný Slovák za celý rok

Mohlo by ťa zaujímať:

Zuzana Plačková zverejnila cenník. Za spoluprácu si pýta viac, než zarobí bežný Slovák za celý rok

Nahá v Los Angeles

V marci v roku 2022 bolo ukončené aj 9-ročné obdobie opatrovníctva, počas ktorého za ňu vybavovala právne záležitosti jej matka Lynn. Aktuálne skončila v rukách psychiatrov, keďže sa potulovala nahá v uliciach Los Angeles.

Podarilo sa jej zastaviť jedno z áut a oznámila šoférke, že utrpela psychotickú epizódu a potrebuje pomoc. V sobotu sa mala zúčastniť podujatia 90´Con, no kvôli nešpecifikovaným zdravotným problémom napokon neprišla. Na verejnom podujatí sa mala ukázať prvýkrát od začiatku minulého roka.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje