Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 4.12.2022
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára

Fanúšikovia akčnej komiksovej série Kingsman sa majú na čo tešiť. Aj do slovenských kín totiž konečne prichádza jej nový diel. Pôvodne sme sa ho mali dočkať skôr, ale ako mnohé iné filmy, aj tento zasiahla pandémia.

Akčnú dobrodružnú komédiu Kingsman: Prvá misia opäť režíroval Matthew Vaughn a bude slúžiť ako prequel celej ságy. Vydáme sa v nej k samotným koreňom známej tajnej služby.

Na čo sa vo filme môžeme tešiť?

Film nám predstaví skupinu nebezpečných zločincov a tyranov, ktorých cieľom je vyvolať svetovú vojnu a zabiť milióny ľudí. Proti nim stojí britský aristokrat Orlando (Ralph Fiennes), ktorý sa im v tom snaží zabrániť. Čas sa ale neúprosne kráti.

Okrem Fiennesa vo vedľajších úlohách uvidíme aj ďalších výborných hercov. Menovite Gemmu Arterton, Rhysa Ifansa, Matthewa Goodea, Toma Hollandera, Harrisa Dickinsona, Daniela Brühla, Djimona Hounsoua, Charlesa Dancea a Stanleyho Tucciho.

Tretí diel série

Prvé dva diely Kingsman: Tajná služba a Kingsman: Zlatý kruh sa dočkali pozitívneho diváckeho prijatia a kritika sa k nim tiež nestavala nejako nepriateľsky. Sme preto zvedaví, kam sa Vaughn v prequeli posunul a či si aj do tretice dokázal zachovať hravosť, nadhľad a štýl. Trailery nám ale našťastie dávajú nádej, že je stále vo forme. Kingsman: Prvá misia pôsobí stále sviežo a zábavne, láka aj kvalitný kasting a výborne vyzerajúce akčné scény.

Zdá sa teda, že aj tentokrát pôjde o slušnú a nenáročnú popcornovku, pri ktorej budeme môcť vypnúť a proste sa baviť. Tešíme sa! Slovenskú premiéru si Kingsman: Tajná služba odbije už 10. februára.

CinemArt SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s CinemArt


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť