Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Známa modelka sa mala vyspať so slovenským finalistom Love Islandu. Bolo to dôvodom ich dvojitého rozchodu?

Sociálne siete žijú novou kauzou.


Pred pár týždňami sa ukázalo, že niektoré vzťahy z Love Islandu po šou dlho nevydržali. Rozchod oznámili Majlo a Diana, Ráchel a Claude a do tretice aj Adam s Venis.

A práve o Adamovi sa šepká, že sa údajne vyspal so známou modelkou, ktorá teraz oznámila rozchod so svojou priateľkou. K situácii sa dokonca vyjadrila na Instagrame aj samotná Venis.

„Veronica vraj má tajného priateľa. Asi už potrebovala muža,“ píše sa v jednom z komentárov pod príspevkom na Instagrame Televízie Óčko. Reč je o Veronice Biasiol, ktorú môžeš poznať z jej podcastu HoneyTalk, kde vyspovedala aj účastníkov z Love Islandu.

V komentároch sa ďalej píše, že Veronica svoju priateľku podviedla práve s Adamom Sedrom. „Veľmi som vám dvom fandila, ale vymeniť pár minút s Adamom za vzťah s Bárou, ktorá ťa mala očividne tak veľmi rada, že ti odpustila tvoj prešľap s Alicou … Niektorí sú nepoučiteľní,“ píše sa v ďalších komentároch. Adam však tieto slová rázne poprel a tvrdí, že ide o nezmysly.

Tom Holland

Odporúčame prečítať:

Odjakživa ho bavili tanec, gymnastika a herectvo. Dnes je z Toma Hollanda najslávnejší superhrdina na svete

Ozvala sa aj Venis

K situácii sa ozvala aj Adamova bývalá priateľka z Love Islandu Venis. „Mám iba dve zásady: 1. Neklam, 2. Nespi s mojím priateľom/expriateľom (za predpokladu, že si moja kamarátka/známa). Nemyslím si, že som taká náročná, alebo áno?“ napísala v príbehoch.

„Som absolútne fascinovaná, ako sa ľudia, ktorí pri sebe stáli počas dôležitej životnej chvíle, dokážu behom minúty otočiť chrbtom. A to len kvôli 5 minútam zábavy (dlhšie to určite netrvalo). Áno, som teraz ostrá. Áno, aj ja sa viem na*rať, a áno, aj ja som človek,“ dodala, avšak nie je jasné, či bol odkaz mierený práve na Adama s Veronicou.

K rozchodu sa vyjadrila aj samotná Veronica, ktorá potvrdila, že sa rozišli. Fanúšikov však prosí, aby ľudia nešpekulovali kvôli dôvodu ich rozchodu, pretože to bol jej osobný dôvod.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.