Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 14.7.2024
sk
Kamil
, Lara
cz
Karolína
, Karolina, Karla

Známa sieť čerpacích staníc na Slovensku končí po dlhých rokoch. Takáto bude jej náhrada

Prevádzky prejdú modernizáciou.


Na tejto pumpe už nikdy nenatankuješ. Po dlhých rokoch končí na Slovensku známa sieť čerpacích staníc Benzinol, informuje Hashtag. Všetkých 27 staníc, ktoré prevádzkuje, prevezme jedna z najväčších spoločností pôsobiacich v tomto segmente na Slovensku. Po novom budú čerpačky pod značkou OMV.

Benzinol pôsobí na Slovensku už vyše 50 rokov. Jeho cesta započala ešte za čias socializmu v roku 1969. V súčasnosti má značka u nás 27 čerpacích staníc, prevažne na západe krajiny, no časť sa nachádza aj na severe stredného Slovenska. Značná časť prevádzok už prešla pod značku OMV, presnejšie dvadsať, zvyšných sedem pôjde taktiež.

„Využili sme príležitosť a prijali ponuku Benzinolu. Zvýšime dostupnosť kvalitných služieb poskytovaných v sieti čerpacích staníc OMV. Tešíme sa, že v našich nových prevádzkach privítame nových zákazníkov a poskytneme im všetko, čo na cestách potrebujú,“ uviedla Miriam Fellingerová, retail manažérka OMV Slovensko.

Majitelia tejto značky áut sú najspokojnejší

Mohlo by ťa zaujímať:

Slováci zostanú prekvapení. Majitelia tejto značky áut sú najspokojnejší

Čerpacie stanice, ktoré pôjdu pod nového prevádzkovateľa, čaká revitalizácia. OMV chce priniesť zákazníkom modernizované prevádzky, ktoré obohatí široká ponuka služieb.

Shutterstock

Samotná spoločnosť OMV je momentálne na Slovensku dvojkou, pričom prevádzkuje až 105 čerpacích staníc. V priebehu minulého roka otvorili pumpu pri diaľničnom výjazde Letisko Žilina – Dolný Hričov, tento rok v januári zas v Pezinku. Prvá čerpačka Benzinolu, ktorá je dnes už pod správou OMV, je v Banskej Bystrici na Jakubskej ceste.


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.