Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 20.5.2024
sk
Bernard
cz
Zbyšek

Známa Slovenka sa otvorene priznala k intímnej záležitosti. Nie je v tom jediná

Ak by o tom vedela pred piatimi rokmi, spravila by to skôr.


Myslí na svoju budúcnosť a rodinu. Moderátorka Fun rádia a redaktorka Smotánky Mária Zelinová o tom najprv nechcela rozprávať, no nakoniec sa otvorene priznala k intímnej záležitosti.

Mária momentálne má partnera, no na dieťa sa ešte necíti, preto sa rozhodla spraviť krok, ktorým sa pridala k moderátorke Kataríne Becce Balážiovej, ktorá sa pre tento krok v minulosti rozhodla tiež.

„Veľmi som rozmýšľala, či túto moju cestu zverejním. Chápem, že pre mnohé z vás je to citlivá téma, pre mňa to je úplne normálna vec, ktorú nemám dôvod tajiť ani sa za ňu hanbiť. Nepríde mi to ani ako prudko ‚nevhodná‘ vec na Instagram, keďže nejde priamo o IVF (umelé oplodnenie pozn. red.). To by som už nezverejňovala,“ napísala na sociálnej sieti, čo si všimol portál Diva.sk.

Mohlo by ťa zaujímať:

Zbláznili sme sa. Rozdávali sme EMEFKA Premium členstvo na mesiac úplne zadarmo

S bábätkom sa teda rozhodla poistiť do budúcna a absolvovala zmrazenie vajíčok. „Vekom sa tvorba a kvalita vajíčok znižuje. Keďže nevidím do budúcnosti a neviem, kedy budem mať dieťa, dala som si svoje vajíčka zamraziť,“ hovorí Mária.

Mária ďalej dodala, že odber vajíčok trvá v celkovej anestéze asi 10 minút a ak by o tom vedela pred piatimi rokmi, určite by to absolvovala skôr. „Poviem vám, dýcha sa mi teraz ľahšie,“ uviedla na záver.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.