Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Známa slovenská exfarmárka a influencerka otvorene o jej zlom rozhodnutí. Prišla kvôli nemu o 140-tisíc eur

Okrem Instagramu sa venuje prenajímaniu bytov.


Známa exfarmárka na svojom Instagrame priznala veľkú chybu a zlé rozhodnutie, ktorého sa dopustila. Petru Pajákovú si nemusíš pamätať len z Farmy, už nejaký čas totiž na Instagrame publikuje rôzne videá, v ktorých sa nájdu nielen ženy, ale aj muži.

K zviditeľneniu jej, samozrejme, dopomohla aj Farma a na Instagrame ju momentálne sleduje viac ako 93-tisíc fanúšikov. Rozhodla sa im preto rozpovedať svoj príbeh o zlom rozhodnutí v živote.

Okrem všetkých svojich aktivít exfarmárka tiež prenajíma byty a pred dvomi rokmi si kúpila aj nebytový priestor v paneláku. Chcela ho prerobiť na trojizbový byt a ďalej prenajímať buď dlhodobo, alebo turistom vo forme dobre známeho Airbnb.

„Ako už môžete vidieť, keďže byt nie je prerobený, tak asi vám je jasné, že nastali niekde komplikácie. Jednoducho obrovské komplikácie a ja som zrazu zistila, že mi ostali visieť prachy v byte, ktorý nezarába. Kde napríklad len mesačný chod tohto bytu v tomto stave, ako ho môžete vidieť, ma stojí 400 eur,“ priznala.

Zabehnuté vianočné pochúťky ťa už nezaskočia: Nauč sa Heimlichov manéver, ktorým dokážeš zachrániť svojich blízkych

Mohlo by ťa zaujímať:

Zabehnuté vianočné pochúťky ťa už nezaskočia: Nauč sa Heimlichov manéver, ktorým dokážeš zachrániť svojich blízkych

Nebytový priestor sa totiž nachádza v starej budove a vopred si neoverila možnosť prerábky. Majitelia bytov musia navyše platiť vysoký poplatok do fondu opráv, keďže sú s niečím neustále problémy. Byt je fakticky nepredajný. Akože v takomto stave by ho kúpil naozaj len blázon a ja by som musela veľmi, veľmi, veľmi klamať, čo naozaj nerobím v mojom živote,“ rozpráva ďalej.

Byt má momentálne prerobený iba spolovice a nevie sa pohnúť ďalej. „Zrazu zistíte, že stojíte na mieste a niečo, do čoho ste investovali kopec prachov, tak vám berie každý mesiac ešte ďalšie peniaze,“ dodáva. Za priestor zaplatila 105-tisíc eur a každý mesiac zaň už dva roky platí 400 eur mesačne aj napriek tomu, že v ňom nik nebýva. 30-tisíc ju stála rekonštrukcia a doterajšie mesačné náklady ju stoja takmer ďalších 10-tisíc.

„Takže napočítali ste nejaké tie peniaze, ktoré som do toho dala a čo ma stojí tento byt každý mesiac, a toto bolo jedno z mojich zlých rozhodnutí,“ zakončila.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.