Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Známa slovenská herečka prezradila, že sa venuje aj niečomu inému. Jej druhá práca ťa zaskočí

Šarmantná herečka sa rozhodla venovať aj niečomu inému.


V tomto sa údajne našla. 33-ročná slovenská herečka a dvojnásobná mamina Dominika Morávková je Slovákom známa najmä ako MUDr. Hana Turčanová z populárneho jojkárskeho seriálu Nemocnica. Vidieť sme ju mohli aj vo filmových tituloch ako Pirko (2016), Špina (2017) či Tieňohra (2022). Okrem herectva jej však učarovala aj celkom iná profesia, píše portál Topky.sk.

Na slávnostnej premiére lákavej česko-slovenskej drámy Spiaci účet herečka prezradila, že sa mimo herectva venuje aj niečomu inému. Keďže sama priviedla na tento svet dve deti, a teda aj absolvovala dve tehotenstvá, rozhodla sa pomáhať iným ženám v tomto nádhernom, no rovnako aj náročnom období. Neostalo to len pri slovách a rovno si spravila kurz.

Z herečky dula

„Robila som si kurz popôrodnej duly, čiže ženy, ktorá sa stará, alebo poskytuje služby ženám po pôrode v období šestonedelia,“ vysvetlila Morávková. A čo ju k takémuto počinu inšpirovalo? „Naviedli ma k tomu moje pôrody a moje tehotenstvá, a každý máme v živote nejakú tému, ktorá nás osloví najviac a v tomto som sa ja úplne našla,“ dodala.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.