Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 13.6.2024
sk
Anton
cz
Antonín
, Antonin

Známa slovenská miss porodila. Dieťatko dostalo toto typické meno

Meno dostalo po otcovi.


Slovenský šoubiznis sa v posledných mesiacoch teší viacerým novorodencom. Porodila napríklad Laura z Love Islandu, ktorá tvorí pár s Martinom z Love Islandu, synčeka priviedla na svet aj speváčka Aless, ktorá čakala bábätko s úspešným futbalistom Ľubomírom Šatkom.

O tehotenstve informovala aj známa slovenská miss Laura Ľuptáková, ktorá sa v súťaži predstavila ešte pod menom Longauerová. Okrem Miss Slovensko v roku 2014 sa zúčastnila aj Miss Universe, konkrétne o 5 rokov neskôr v roku 2019.

Laura svoje áno povedala pred rokom fyzioterapeutovi Martinovi a teraz informovali sledovateľov na Instagrame o tom, že do ich rodiny pribudol synček. Laura má profil na Instagrame zamknutý, no fotku s bruškom pridal aj jej manžel Martin.

Synčeka, ktorý sa volá Martin po otcovi, priviedla na svet 6. júna. „Slovami sa nedá opísať vďaka, ktorú cítim. Za môjho manžela a za nášho chlapčeka Martinka, ktorý sa 6.6.2024 rozhodol prísť na svet. Obaja sme to zvládli s tou najväčšou podporou ocka,“ napísala Laura k príspevku.

Rodičom gratulujeme.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.