Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek

Známa slovenská moderátorka sa rozhodla spraviť dôležité životné rozhodnutie. Informovala o tom na svojom Instagrame

Tvrdí, že si týmto krokom kupuje čas.


Moderátorka z rádia Katarína Balážiová, ktorú môžeš poznať pod prezývkou Becca, pred pár týždňami priznala, že je single. Dlhodobo tvorila pár s fitnesákom Marošom, s ktorým sa rozišla už pred 7 mesiacmi. K rozchodu sa najprv nevyjadrovala, no teraz ho otvorene priznala.

Okrem toho priznala aj to, aké rozhodnutie sa v živote rozhodla spraviť. Katarína sa nikdy netajila tým, že by chcela mať v budúcnosti deti a rodinu, no zatiaľ na to nenašla toho pravého.

„Kupujem si čas, nechcem sa usadiť len tak s hocikým, len aby som mala deti, ktoré raz chcem mať. Chcem ich mať s tebou, aj keď, popravde, vôbec ťa nehľadám a neviem, či sa poznáme (alebo kedy sa presťahuješ z USA za mnou do Európy), no chcem si na teba počkať,“ napísala pod príspevkom na Instagrame.

„Desať dní som si pichala injekcie do tela, aby sa pripravilo na dnešný deň D. Dala som si zamraziť vajíčka a ponechala som si tak možnosť založiť si rodinu, keď na to príde čas a aj vhodná osoba,“ priznala.

Ďalej dodala, že podľa nej je zmrazenie vajíčok tou najlepšou investíciou, kým sú ešte vitálne a zdravé. Tvrdí, že človek nikdy nevie, kedy sa zídu. Fanúšikom tiež odkázala, že čoskoro o tom na svojom Instagrame porozpráva viac.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.