Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 29.3.2023
sk
Miroslav
cz
Taťána, Táňa
, Tatiana
Zdroj: ©Shutterstock

Známa stránka pre dospelých zverejnila štatistiky za rok 2021. Ktoré hviezdy a kategórie bodovali?

Na čo diváci klikali najviac?

Nebudeme si klamať, každý z nás asi občas (a možno aj viac než občas) zabrúsi na stránky s obsahom pre dospelých. A vlastne na tom nie je nič zlé. Najobľúbenejšou stránkou s týmto obsahom je suverénne P*rnHub, ktorý pri príležitosti konca roka bilancoval návštevnosť stránky, ale aj preferencie návštevníkov.

Čo je hitom na obľúbenej stránke pre dospelých?

V prvom rebríčku nám ponúkol zoznam tých najvyhľadávanejších termínov roku 2021. Na prvom mieste sa umiestnilo „hentai“, nasledované „japanese“, tretie miesto patrí „lesbian“ a štvrté „milf“. Do prvej desiatky sa dostali aj: „pinay“ (označenie pre filipínske ženy), „asian“, „step mom“, „anal“, „ebony“ a „big ass“. Zvyšok nájdeš na obrázku nižšie.

Profimedia

V ďalšej tabuľke nájdeme zoznam najsledovanejších kategórií. Prvé miesto obsadila kategória Japanese, druhé Lesbian, tretie Ebony, štvrté Hentai a piate MILF. Význam jednotlivých slov snáď vysvetľovať netreba.

Zaujímavé je, že sa podľa dát zvyšuje obľuba kategórie Transgender, a to najmä v generácii Z (teda vo veku 18 až 24 rokov). Celkovo sa táto kategória teší čoraz väčšej popularite a opäť narástla o výrazné percentá. Ide o desiatu najsledovanejšiu kategóriu medzi mužskými divákmi.

Pornhub.com/Insights

Obľúbené hviezdy

P*rnHub sa ale bližšie pozrel aj na najobľúbenejšie, resp. najvyhľadávanejšie hviezdy. Prvé miesto obsadila už tretí rok po sebe Lana Rhoades. Druhá priečka patrí Abelle Danger, tretia Eve Elfie a štvrtá Riley Reid. V prvej desiatke nájdeme aj Miu Malkovu, Angelu White, Miu Khalifa, Jordiho El Ninoa Pollu, Lenu Paul a Emily Willis.

Shutterstock

Zo zverejnených štatistík je tiež zrejmé, že najviac návštevnosti stránka zaznamenala zo Spojených štátov amerických, Veľkej Británie, Japonska, Francúzska, Talianska a Mexika (Slovensko v rebríčku TOP 20 krajín chýba). Návštevníci v priemere na P*rnHube strávili 9 minút a 55 sekúnd, pričom najviac času na nej strávili diváci z Filipín (11 minút a 31 sekúnd).

Mohlo by ťa zaujímať:

8 tipov na darčeky pre ženy, vďaka ktorým budeš ten najlepší Ježiško

P*rnHub ukázal aj to, aké kategórie preferujú muži a ženy. Muži najčastejšie klikajú na Japanese, MILF, Mature, Ebony, Hentai či Anal, pričom ženy dávajú prednosť kategóriám Lesbian, Japanese, MILF, Threesome, Mature či Hentai. Pokiaľ ťa zaujímajú podrobnejšie tabuľky, nájdeš ich na tejto stránke.

Pornhub.com/Insights

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje