Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Známa stránka pre dospelých zverejnila štatistiky za rok 2022. Čo ľudia hľadali najčastejšie?

Ktoré kategórie zaznamenali nárast a ktorá herečka sa zhostila pomyselného trónu?


18+

POZOR, OBSAH URČENÝ
PRE DOSPELÝCH!

Ak si ešte dieťa, nemôžeš si čítať článok, kde sú nahé tety a ujovia, zbrane,
drogy, násilie či iné veci, ktoré sú NSFW.

Filmy pre dospelých. Píše sa 21. storočie a už sa skutočne nemusíme na nič hrať – pozerá ich každý. Prieskumy hovoria, že ženy sa sebauspokojovaniu v priemere oddávajú dvakrát do týždňa, muži každý druhý deň a nie je tajomstvom, že im – teda nám – pri tejto celkom prirodzenej činnosti robia spoločnosť práve šteklivé videá.

Kedysi sme si museli počkať na Láskanie so Zuzanou Belohorcovou, dnes je prístup k obsahu, ktorý ťa dostane do správnej nálady, podstate jednoduchší. Stačia dva kliky a vyhľadávač vypľuje zástupy rôznych stránok, pričom tú najpopulárnejšiu hádam ani netreba predstavovať.

Aké kategórie ľudí tento rok lákali najviac?

Ako mnohé roky predtým, aj tentokrát nám P*rnHub dovolil nahliadnuť do zákulisia intímnych túžob úplne cudzích ľudí a zverejnil svoje koncoročné štatistiky. V rebríčku prezradil, po ktorých kľúčových slovách sme pátrali najviac. Prvú priečku podobne ako v roku 2021 obsadil termín hentai, nasledovalo japanese, milf, lesbian a pinay, teda označenie pre filipínske ženy.

PornHub Insights, stránky s obsahom pred dospelých, štatistiky za rok 2022, čo ľudia vyhľadávali najviac
P*rnHub Insights

Najpopulárnejšie kategórie sa od minulého roka veľmi nezmenili. Rebríčku dominovali Lesbians, Ebony, Japanese, Threesome a Anal, niektorým novým „prírastkom“ sa však dostalo nečakanej pozornosti. Záujem o kategóriu Reality stúpol v roku 2022 o 169 %, podobne na tom bola aj kategória Scissoring (164 %) a Babysitter (18+) zaznamenala nárast o 155 %.

Abella Danger ako kráľovná šteklivého priemyslu

Čo sa obľúbených herečiek týka, naposledy sa prvenstva chopila Lana Rhoades. V roku 2022 sa musí uspokojiť s druhým miestom – z trónu ju totiž zosadila Abella Danger. Bronzovú medailu si domov odnáša Angela White, zemiakovú Eva Elfie a prvú päticu uzatvára Riley Reid. Kto ešte sa dostal do TOP 20-ky, si môžeš pozrieť nižšie.

PornHub Insights, stránky s obsahom pred dospelých, štatistiky za rok 2022, najpopulárnejšie herečky, Abella Danger
P*rnHub Insights

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.