Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 4.12.2023
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára
Zdroj: ©Shutterstock

Známe Slovenky sa s nami podelili o svoje platonické lásky. Títo muži si získali ich srdcia

Nájdeš medzi nimi aj tú svoju?

Platonické lásky. Je len málo tých, ktorí neokúsili čaro tejto tajomnej komnaty. Známi herci či speváci sa vryli do nášho srdca a ich často zidealizované predstavy zostali na dlhý čas ukotvené v našom podvedomí.

Takéto veci sa dejú aj verejne známym osobám, ktoré sú samy osebe často platonickou láskou niekoho iného. Pri príležitosti sviatku svätého Valentína sme sa vám v EMEFKA rozhodli tento deň spríjemniť aj naším špeciálom. Známych Sloveniek sem sa opýtali, kto je alebo bol ich platonickou láskou, a toto sú už ich odpovede. Nájdeš medzi nimi aj svoju platonickú lásku?

Miriam Kalisová

Moderátorka | @miriam.kalisova

Miriam Kalisová / Instagram, Shutterstock

Mojou platonickou láskou je Gerard Butler. Zamilovala som sa do neho vo filme 300 a potom to už išlo. Má neskutočnú charizmu a páči sa mi na ňom jeho pohľad a hlas, a keď rozpráva, tak on tak roztomilo šušle :). A páči sa mi aj ako herec, že sa vie úplne zladiť s postavou, a všetko, čo hrá, mu totálne verím.

Kristína Svarinská

Herečka | @kristina.svarinska

Kristína Svarinská, Shutterstock

Moje platonické lásky sa menia podľa období môjho života. Od Justina Timberlakea cez Channiga Tatumma v Step up až po Toma Hardyho. Aktuálne víťazí Tom Hardy, lebo z jeho charizmy mi vybuchuje hlava, a čo sa týka jeho hereckých skills, tak tie sú z iného vesmíru. 🙂

Zuzana Plačková

Podnikateľka a influencerka | @queen.plackova

Zuzana Plačková, Shutterstock

Momentálne nemám platonickú lásku, ale kedysi, keď som bola mladšia, ňou bol Justin Bieber.

Natália Körnerová

Modelka a influencerka | @natykerny

Natália Körnerová, Profimedia

V mojom prípade je ľahké sa platonicky zamilovať, lebo si idealizujem osobnosti, ku ktorým vzhliadam. Horšie je to v skutočnom živote, kde som v láske opatrná a ružové okuliare sa mi už dávno rozbili. Mojou platonickou láskou bol Kobe Bryant. Od detstva sa mi páčil Will Smith a v posledných rokoch som prepadla Stormzymu. Sú to kariérne a ľudsky obrovské osobnosti a v mojich očiach nádherné bytosti.

Zuzana Vačková

Herečka | @zuzanavackova

Zuzana Vačková, Profimedia

Mojou platonickou láskou bol Robbie Williams. Tak krásne vie spievať o láske, je presne môj typ a zdal sa mi taký stratený v tom čase, keď moja náklonnosť k nemu vrcholila. A vedela som, že ja by som bola presne to, čo mu chýba :). Žiaľ, ešte sme sa nevideli, ešte iskra obojstranne nepreskočila. A úprimne? Myslím, že sme to už zmeškali… nevadí. Možno v druhom živote.

Lina Mayer

Speváčka | @linamayerofficial

Lina Mayer, Shutterstock

Už dlho je môj secret crush Johnny Depp, ten jeho hlboký tajomný pohľad a charizma sú na ňom hrozne príťažlivé. Aj keď je teraz už o niečo starší, ale filmy s ním si vždy rada pozriem.

Alexandra Orviská

Moderátorka | @alexandraorviska

Alexandra Orviská, Profimedia

Jared Leto. Stretli sme sa v Berlíne a trošku sme si pokecali aj mimo kamier. Bol dosť charming, aj keď vôbec nie je môj typ, ale celkom vtipne vedel zaujať. Mne sa vlastne páčia vtipní muži. 🙂

Simona Leskovská

Športová moderátorka | @simonaleskovska

Simona Leskovská, Profimedia

Mojou takou platonickou láskou je spevák Maluma. Latinsko-americký šarm, krásny hlas, tanečné kreácie a nádherný úsmev sú všetky silné zbrane šarmantného Kolumbijčana, ktorý mi vždy vyčarí úsmev na perách. Páči sa mi už tak 6 rokov, keď som začala počúvať jeho hudbu, no v našich končinách nebol ešte priveľmi známy. Videla som ho na koncerte v Bratislave a verím, že sa mi podarí dostať sa ešte aspoň na jeden jeho koncert.

Nina Skalíková

Fotografka @ninaskalikova

Nina Skalíková, Profimedia

Pre mňa to bol v každom období niekto iný. Začalo to princom Erikom z Morskej Víly a skončilo to asi pri Leonardovi DiCapriovi a Gerardovi Butlerovi. Na mužoch ma najviac priťahuje charizma. Pri nich to bolo asi tak isto. Ale z platonických lások som, našťastie, už dávno vyrástla.

Mirka Dobiš

Módna stylistka | @fashionspy.sk

Mirka Dobiš, Shutterstock

Ja a platonická láska, to je na dlho. Ja sa totiž zamilujem veľmi ťažko. Jedna platonická láska tu však bola a to ešte z čias tínedžerských. V roku 1999, keď Ricky Martin vystrelil s pesničkou Livin‘ la Vida Loca, som mala 16 rokov a stal sa mojím tínedžerským idolom. Dodnes keď si predstavím vizuálne dokonalého muža, vidím jeho. Krásna úzka tvár, športové telo, milé oči a malé uši. Podoba s mojím mužom čisto náhodná! 🙂

Ronie

Speváčka | @ronieofficial

Ronie, Profimedia

Moja okamžitá, veľmi rýchla odpoveď je G-Eazy alebo Tomáš Maštalír. Úplne odlišne typy. G-Eazy pre mňa stelesňoval typického bad boya, ale s classy vkusom, čiže mi evokoval niečo luxusné s nádychom adrenalínu. A Maštalír, veľmi ťažko povedať, čo konkrétne, nejaká zvláštna charizma a taká maskulínna energia, pri ktorej sa žena cíti v bezpečí. A vyzerá dobre… trošku sa podobá na môjho frajera, takže win-win. 🙂

Martina Grešová

Módna návrhárka | @kdebolotambolo

Martina Grešová, Shutterstock

Teraz ste ma trafili priamo do srdca. Roky, konkrétne od filmu Hannibal Rising (2007), som bola zamilovaná do herca Gasparda Ulliela. Bol, je a bude navždy mojou platonickou láskou… Bohužiaľ, pred mesiacom zomrel na lyžiach vo francúzskych alpách, úplne zbytočne, stále je tomu ťažké uveriť. Och, veľká škoda… ale pre mňa to bude navždy chlap, charizma a láska No. 1.

Barbora Krajčírová

Moderátorka | @barbora.krajcirova

Barbora Krajčírová, Shutterstock

Mojou platonickou láskou bol dlhé roky spevák Justin Bieber. Ach, veru… snáď odkedy začal s jeho najväčšími hitovkami. Ale keď som bola na jeho koncerte v Prahe, kde som videla jeho “zlé” obdobie, povedala som si, že teda radšej nič. Odvtedy ho už len pekne sledujem a som happy, že je happy so svojou manželkou.

Sandra Sviteková

Youtuberka | @dejepisinak

Sandra Sviteková, Shutterstock

Neviem, či sa to dá nazývať platonickou láskou, ale vždy mi bol veľmi sympatický herec Adam Sandler. Mám napozerané mnohé z jeho ikonických filmov a dokázal si ma získať práve cez postavy, ktoré často stvárňuje. Či už to bol Henry z 50x a stále po prvý raz, alebo aj Sony z Veľkého tata. Jednoducho dobrý muž s úžasným zmyslom pre humor, ktorý morálne nie je vždy dokonalý. Zakaždým som z neho mala dojem, že je v týchto rolách autentický. Aj keď je pravdou, že v skutočnosti taký nemusí byť, ale minimálne z jeho osobného života na mňa vždy robilo dojem, ako skromne sa na verejnosti prezentuje a aký má skvelý zmysel pre humor.

Bonus: Mária Zelinová

Modelka a moderátorka | @mariazelinova

Mária Zelinová, TV Markíza

Ja som teda žiadnu platonickú lásku nikdy nemala, iba reálne. Ale páčiť sa mi páčili herci aj speváci. S Verou Wisterkou sa stále smejeme, že keď som mala 7-8 rokov, tak sa mi páčil Vladimír Repčík. 😀 Ona to už neraz dala do vysielania v rádiu a stále mám na ňu za to nervy. 😀

Ďakujeme veľmi pekne za vaše odpovede. 🙂

Všetkým prajeme pekný sviatok zaľúbených a nezabúdajte, že lásku treba svojim blízkym prejavovať každý deň, a nielen jeden deň v roku.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.