Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 1.10.2023
sk
Arnold
cz
Igor
Zdroj: ©Shutterstock

Znamenie a meno v partnerskom vzťahu. Aký môže mať ich kombinácia vplyv na život vo dvojici?

Si so svojím partnerom kompatibilný?

Mnohí z nás poznajú základné charakteristiky svojho znamenia zverokruhu a veria, že tieto vlastnosti ovplyvňujú našu osobnosť a vzťahy. O tom, aké meno je vhodné pre ktoré znamenie, sme už písali. Čo ale v prípade, že už meno máš a hľadáš si partnera?

Môže kombinácia mena a znamenia zverokruhu v skutočnosti predpovedať kompatibilitu v partnerskom vzťahu? Samozrejme, všetko, čo si v nasledujúcich riadkoch prečítaš, ber s rezervou a humorom.

Energia mena a znamenie

Život v partnerskom vzťahu môže v istom zmysle ovplyvniť energia mena a znamenia a ich kombinácia. Napríklad, kombinácia ohnivého znamenia (napr. Lev, Baran) s menom, ktoré má silné konotácie vedenia (napr. Richard, Viktória), by mohla byť výzvou v kombinácii s vodným znamením s menom, ktoré je spojené s pokojom alebo tichom (napr. Noah).

Predstav si, že si sa narodil v znamení Lev a dostal si meno Alexander. Lev je znamením s výraznou energiou, ktorá sa týka vedenia, sebavedomia a charizmy. Meno Alexander, historicky spojené s veľkým dobyvateľom, môže zdvojnásobovať tieto vlastnosti.

energia mena a znamenia a ich kombinácia
Shutterstock

Ako to použiť v partnerskom vzťahu?

Aj keď treba priznať, že dokonalá kombinácia sa nenájde asi nikdy, určite bude mať na tvoj partnerský život efekt, keď sa pokúsiš porozumieť energii svojho mena a mena svojho partnera. Skúmaj jeho význam, históriu, špecifiká a podobne.

Na druhej strane sa pozri aj na charakteristiku tvojho a partnerovho znamenia. Aké sú jej či jeho silné stránky? A nakoniec si spoj dva a dva a uvidíš, aká z toho vyjde kombinácia. Je medzi vašimi menami a energiou znamenia harmónia alebo konflikt?

Pripravili sme si aj niekoľko konkrétnych príkladov kombinácie dvojíc meno a znamenie, ktoré by mohli predpovedať harmonický vzťah. Hoci to môže poskytnúť zaujímavý pohľad na vzťah, všetky problémy sa tým určite nevyriešia. Pamätaj, láska je nepredvídateľná a jedinečná vec pre každého človeka.

Zisťovali sme, ktorý miešaný drink majú Slováci najradšej. Toto je víťazná TOP 10-ka

Mohlo by ťa zaujímať:

Zisťovali sme, ktorý miešaný drink majú Slováci najradšej. Toto je víťazná TOP 10-ka

Emma (Panna) a Lukáš (Strelec)

Emma je tradičné meno, ktoré môže znamenať „všetko zahrňujúca“ alebo „univerzálna“. Lukáš znamená „svetlo“. Panna je pozemské znamenie, ktoré je praktické, kým Strelec je ohnivé znamenie, ktoré túži po slobode a dobrodružstve.

Emma by mohla byť stabilizujúcim faktorom vo vzťahu, ktorý pomáha Lukášovi zostať viac usporiadaným, zatiaľ čo Lukáš môže vniesť do Emminho života jas a dobrodružstvo.

Daniel (Blíženci) a Sofia (Ryby)

Daniel znamená „Boh je môj sudca“ a môže niesť energiu hĺbky a duchovnosti. Sofia znamená „múdrosť“. Blíženci sú vzdušné znamenie, ktoré je komunikatívne a intelektuálne, kým Ryby sú vodné znamenie, ktoré je citlivé a intuitívne.

Danielova komunikatívnosť a intelektuálna zvedavosť môžu byť obohatené Sofiinou intuitívnou múdrosťou, vytvárajúc hlboký a obohacujúci vzťah plný rozhovorov a pochopenia.

energia mena a znamenia a ich kombinácia
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Veronika Kužmová
Som z východu a som na to hrdá. Vyštudovala som editorstvo a vydavateľskú prax a raz by som chcela zeditovať knihu, ktorá vyhrá Nobelovu cenu. Zaujímam sa o zdravý životný štýl a rada cvičím, aby som potom mohla robiť svoju druhú najobľúbenejšiu činnosť - jesť.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.