Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.3.2023
sk
Soňa
cz
Soňa
, Sonja, Sonia

Celebrity niekedy pôsobia ako nadpozemské bytosti, ktoré máme zidealizované. Dokonalí ľudia bez chýb, ktorých každý obdivuje a ku ktorým sa obyčajný človek len tak ľahko nepriblíži. Preto je niekedy veľmi zaujímavé, keď vidíme ľudskú stránku týchto osôb. Vďaka návykom, ktoré sú veľmi podobné tým našim, budeme mať možno týchto slávnych hercov ešte radšej.

Toto sú herci a herečky, ktorí sú v súkromnom živote veľkými nerdmi. Cítiš sa k nim vďaka tomu bližšie?

Anthony Mackie

Hviezda zo sveta Marvelu je obrovským fanúšikom jednej z najznámejších ság. Mnohých to možno prekvapí, ale ide o Star Wars. Jeho najobľúbenejšou postavou je Boba Fett. Jeho snom bolo stvárniť postavu Boba Fetta v nadchádzajúcom Star Wars seriáli, čo sa však nepodarilo.

V jednom rozhovore priznal, že má doma repliku Boba Fettovej helmy, ktorú má podpísanú a uskladnenú v špeciálnom puzdre. Jeho láska k tejto postave je taká veľká, že prilbu na motorku mu jeho maskér namaľoval tak, aby pripomínala Boba Fettovu helmu. Fanúšik, ako sa patrí.

Shutterstock

Megan Fox

Na krásku Megan Fox by si asi nikdy nepovedal, že je osobou, ktorá obľubuje komiksy. Jej vášeň sa ešte zväčšila po tom, čo mala hrať postavu v Ninja korytnačkách. Okrem toho je aj veľkou fanúšičkou anime.

V rozhovoroch často tvrdila, že by si rada zahrala v hranej verzii Sailor Moon, jej najobľúbenejšom anime. Megan sa zúčastnila aj Comic-Conov a zbožňuje sériu Pána prsteňov. Dokonalá žena pre každého chlapa.

Shutterstock

Mila Kunis

Milu Kunis si obľúbilo mnoho hráčov. Dôvodom bolo to, že zbožňovala hrať hru World of Warcraft. Spolu so svojím vtedajším priateľom Macaulayom Culkinom trávili hodiny hraním. Áno, oni dvaja spolu tvorili pár.

Neskôr sa k Mile pridali aj jej kamaráti a snažila sa do hrania nalákať aj viacerých ďalších. Po tom, čo s hraním prestali, však stratila záujem aj ona.

Shutterstock

Daniel Radcliffe

Napriek tomu, že je Daniel členom čarodejníckeho sveta, ktorý má asi najviac fanúšikov, najviac obľubuje návštevy Comic-Conov v tajnosti. Raz sa objavil v kostýme Spider-Mana. Ako sa museli fanúšikovia tešiť, keď namiesto fotky s Danielom mali fotku s nízkym Spider-Manom?

Jedným z dôvodov, prečo sa tento herec snažil dostať na Comic-Con v tajnosti, je ten, že nechcel, aby mu fanúšikovia zničili celý zážitok. Všetka pozornosť by bola na ňom. Každopádne, jeho kostýmy zabávali internet a určite aj samotného herca.

Shutterstock

Henry Cavill

Henry Cavill patrí medzi veľkých hráčov. Nasvedčujú tomu aj rozhovory, v ktorých rozpráva o tom, že si vo voľnom čase rád zahrá. V jednom konkrétnom rozhovore s Conanom hovorí o tom, ako reagoval, keď dostal rolu Supermana. Zack Snyder mu zavolal, no Henry mu nezdvihol. Bol totižto v strede dungeonu v hre World of Warcraft.

Samozrejme, keď si to uvedomil, tak mu zavolal okamžite naspäť a vysvetlil, že mu nemohol zdvihnúť, pretože zachraňoval životy. Odpoveď ako od samotného Supermana. Henry je ale známy aj vďaka postave Witchera. Po tom, čo sa dozvedel, že sa plánuje seriál, tak sa nevedel dočkať výsledkov.

Svojho agenta neustále otravoval otázkami, ako je na tom výberový proces. Tvrdil, že z neho boli už všetci unavení, a tak mu tú rolu rovno dali. Kto by sa takto nesprával, ak by mohol hrať svoju vysnívanú postavu?

Shutterstock

Robin Williams

Robina Williamsa si aj napriek jeho depresiám budeme navždy pamätať ako toho veselého človeka, na ktorého sa stále hral. Medzi jeho veľké záľuby patrili hry. Či už stolové, alebo videohry. Dôkazom sú aj mená jeho detí. Jeho dcéra sa volá Zelda, po známej Nintendo hre, a jeho syn má meno Cody, podľa postavy z hry Final Fight.

Robin často navštevoval aj rôzne počítačové a herné konferencie, kde sa ukázal a rozprával o svojich herných zážitkoch. Fanúšikov na konferenciách potešil aj improvizáciami, ktoré patrili k jeho menu už automaticky.

Shutterstock

Vin Diesel

Vin Diesel sa možno nezdá ako typ človeka, ktorý by mohol mať dočinenia s komunitou nerdov. Avšak od svojich jedenástich rokov hral obľúbenú role-playovú hru Dungeons and Dragons. Hra, v ktorej si človek vytvorí postavu a funguje ako RPG hra (hra, v ktorej sa hráč stotožňuje s hranou postavou a vžíva sa do jej roly). Jediné, čo pri hre používaš, sú kocky a papiere.

Vin Diesel vravel, že časy takéhoto hrania ho pripravili na hereckú profesiu. Dokonca aj jeho film Posledný lovec čarodejníc bol inšpirovaný niektorými zážitkami z jeho čias hrania Dungeons and Dragons. Počas natáčania filmov tiež učil svojich kolegov, ako túto hru hrať. A vraj hranie hier ťa nikam neposunie!

Shutterstock

Nicolas Cage

Nicolas Cage je veľkým fanúšikom komiksov a vlastnil skutočne veľkú komiksovú zbierku. Jedného dňa mu ale niekto ukradol zopár najcennejších vydaní a bola z toho veľká policajná divočina. Takmer všetky komiksy sa mu ale podarilo za pomoci polície dostať späť.

Jedného dňa sa ale rozhodol dať túto zbierku do aukcie, a to mu zabezpečilo zopár miliónov k plusu. Najprv sa nevedelo, čo bolo dôvodom tejto aukcie, no časom sa ukázalo, že to boli asi Nicolasove dlhy. Nicolas Cage je takým veľkým fanúšikom Supermana, že svojmu synovi dal meno Kal-el, čo je meno Supermana z jeho domovskej planéty Krypton. Ak celebrity môžu dávať mená svojim deťom podľa ich obľúbených postáv, tak čo bráni tebe?

Shutterstock

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje