Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek

Známy herec z filmov pre dospelých prezradil, že má problém nájsť si priateľku

Nie je to jednoduché, keď pracuješ v takomto odvetví.


Pred kamerami vystriedal desiatky milostných partneriek, no nájsť si ženu na dlhodobý vzťah mu robí značný problém, píše portál Daily Star. 45-ročný rodák z americkej Pensylvánie Johnny Sins sa po rokoch pôsobenia v šteklivej kinematografii stal už akousi tvárou filmov pre dospelé publikum. Jeho súkromný život kvôli tomu ale trpí.

„Pre väčšinu z nás je randenie náročné. Pracovať v tejto oblasti a spávať s rôznymi ľuďmi určité veci komplikuje,“ priznal. Aj preto je dnes stále single. „Je to o tom nájsť správneho človeka, ktorý bude akceptovať tvoj životný štýl. Je jednoduchšie nájsť si partnera z tej istej brandže, lebo obaja robíte to isté. Stále môže žiarliť, čo je v poriadku, ale naozaj je to len o komunikácii,“ dodáva.

Radšej by bol doma

Johnny Sins podotkol, že súlož s inými ženami považuje len ako súčasť svojej práce a omnoho radšej by bol doma a trávil čas s potenciálnou priateľkou. Okrem svojho milostného života prezradil aj nejaké pikošky z toho pracovného. Najnáročnejšia scéna, ktorú kedy natočil, sa podľa jeho slov odohrávala v helikoptére, pričom nakrútiť ju bola poriadna fuška.

„Rozopnúť si bezpečnostný pás je v rozpore s nariadeniami a pilot by sa mohol dostať do problémov. Preto sme museli mať celý čas pás zapnutý, čo nám natáčanie neuľahčilo,“ poznamenal. „Nakoniec sme to ale zvládli a bola to šialená skúsenosť. Neviem, či si niečo podobné môžu vyskúšať aj bežní ľudia, pokiaľ nevlastnia helikoptéru,“ zakončil.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.