Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 14.7.2024
sk
Kamil
, Lara
cz
Karolína
, Karolina, Karla

Známy hollywoodsky herec sa podelil o obrovskú novinku. Konečne sa stane otcom

Šťastnú novinku oznámil na svojom Instagrame.


Známy nielen ako Superman, ale aj ako Geralt z Rivie z populárneho seriálového hitu Zaklínač sa na Instagrame podelil o šťastnú novinku. Pri príležitosti Dňa otcov fanúšikom prezradil, že sa ním čoskoro stane tiež. Jeho príspevok si na sociálnej sieti vyslúžil viac ako 4 milióny lajkov a ľudia v komentároch prajú jeho rodine len to najlepšie.

Okolo herca Henryho Cavilla je v poslednej dobe veľmi rušno. Po tom, čo sklamal divákov vyjadrením, že ho v ďalších sériách obľúbeného Zaklínača už neuvidíme, všetci intenzívne premýšľali, ktorým smerom sa kariérne vydá ďalej. Na základe nedávneho príspevku na Instagrame však môžeme konštatovať, že prioritou sa pravdepodobne stane jeho súkromný život.

Od fanúšikov si vypýtal rady

O radostnú správu sa podelil na svojom Instagrame, kde ho sleduje takmer 27 miliónov ľudí. „Oh, áno… šťastný Deň otcov pre všetkých ocinov tam vonku. Vysvitlo, že sa k vám čoskoro pridám tiež. Nejaké tipy? A nebojte sa, tie vankúše v postieľke neostanú, len lepidlo a skalpel, aby si on alebo ona mohla postaviť miniatúru Warhammeru,“ napísal k fotke v detskej izbičke.

Komentárová sekcia sršala radosťou a ľudia nešetrili vtipmi. „On je fakt tehotný?“ napísal zo srandy jeden z fanúšikov. „Superman, gratulujeme ti! Jedna malá rada: Spi, keď spí tvoje dieťa, a popros Batmana, nech ho v noci postráži,“ odkázal mu zase ktosi iný. Zdá sa, že sa s manželkou Natalie Viscuso majú na čo tešiť a čoskoro vstúpia do úplne novej kapitoly ich spoločného života.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.