Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Známy influencerský pár ohlásil rozchod. Len pred pár mesiacmi im prišlo na svet bábätko, boli aj zasnúbení

Influencerka priznala, že sa svadba ruší.


Známa česká influencerka a súťažiaci z drsnej reality šou Survivor sa rozišli. Ich vzťah nedokázalo zachrániť ani bábätko, ktoré priviedla na svet pred pár mesiacmi.

Influencerka Angie Mangombe s africkými koreňmi má na Instagrame takmer 91-tisíc fanúšikov a s Josefom Kůrkom zdieľali na internete mnohé momenty zo súkromia.

Angie pre portál Extra potvrdila, že sa rozišli. „Nie sme spolu. Je to naozaj čerstvé a zatiaľ o tom nechcem hovoriť,“ povedala pre portál.

Zo sociálnych sietí tiež zmizli spoločné fotografie a prestali sa sledovať. Neskôr na svojom Instagrame priznala, že sa svadba ruší.

„Som k vám veľmi otvorená, a tak si myslím, že vám toto dlhujem. Chcela by som vám to povedať ešte skôr, než sa to k vám dostane z médií. Svadba sa ruší, nebude. Časom k tomu určite zverejním nejaké vyjadrenie a porozprávame sa o tom. Ale teraz sa musím sústrediť na iné veci v živote,“ napísala na sociálnej sieti.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.