Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Známy obchodný reťazec sťahuje z predaja obľúbený šalát Slovákov. Našli v ňom cudzí predmet

Možno ho máš doma aj ty.


BILLA oznámila na svojej webovej stránke, že stiahne z predaja šalát privátnej značky kvôli potenciálnemu ohrozeniu zdravia spotrebiteľov.

Spoločnosť informovala, že v balení Caesar šalátu našli cudzí predmet, píše portál Info.sk. Zisti, či máš tento konkrétny šalát doma tiež.

Ide o výrobok BILLA Easy – Caesar šalát v 210-gramovom balení. Reťazec sťahuje z predaja produkty s dátumom spotreby 17.5.2024, šarža L:0319241, a s dátumom spotreby 13.5.2024, šarža L:0618241. „Nemožno totiž vylúčiť potenciálne zdravotné riziko, nakoľko bol v obale nájdený cudzí predmet,“ objasnila BILLA.

Ak máš náhodou uvedený produkt doma, môžeš ho vrátiť v ktorejkoľvek predajni BILLA a peniaze ti vrátia aj bez dokladu o kúpe. „Robíme všetky potrebné kroky, aby sme zistili dôvod pochybenia u dodávateľa a aby sme sa do budúcnosti vyhli s tým spojeným nepríjemnostiam,“ dodal obchodný reťazec.

BILLA

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.