Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Svojmu psovi by si zniesol aj modré z neba. Bez srandy. Stačí jeden jediný pohľad do tých obrovských hypnotizujúcich kukadiel a či si nežné žieňa alebo dvojmetrový chlapisko s bicepsom o veľkosti maďarského chleba, je to tam. Zmäkneš. A pokojne budeš do konca mesiaca žrať obzerance s makom, len aby mal chlpáč granule za dve stovky, lebo tie mu najviac chutia a lacné nechutnosti ti on jesť prosto nebude.

Ale to už sme odbočili. Späť k tomu, ako zbožňuješ svojho psa, ako by si mu dal možné aj nemožné, a ako veľmi chceš, aby mal jeho život skutočné posolstvo, pretože vieš, že zachraňovanie tvojej maličkosti od emocionálnych kolapsov a naháňanie vlastného chvosta mu niekedy nestačí. A preto si tu, aby si si prečítal o tom, ako svojmu psovi dopriať hýčkania a starostlivosti, akú si zaslúži, a ešte z toho vyťažiť aj nejaký ten šesták.

Znie to ako práca snov. Pre teba aj preňho. A narozdiel od zvyšku pracovných ponúk, ktoré ti sľubujú hory-doly za hodiny ničnerobenia, je táto naozaj skutočná. Poskytovateľ ubytovania Hotels.com hľadá svojho psieho kritika, ktorý otestuje pet-friendly hotely, ktoré má portál v ponuke a zároveň ich poriadne ohodnotil.

Z nedávnych prieskumov Hotels.com totiž vyšlo, že cestovanie so svojím štvornohým parťákom je čoraz populárnejšie a záujem o pet-friendly hotely za posledné dva roky stúpol o viac ako šesťdesiat percent. Kde je dopyt, tam musí byť aj ponuka a treba sa uistiť, že táto ponuka naozaj stojí za to a že budú majitelia aj so svojimi miláčikmi patrične spokojní. A kto iný by mohol dať lepší feedback, ako samotní miláčikovia, však?

Ak máš doma hafana-cestovateľa a máš pocit, že toto je presne to, čo by ho potešilo, ponuka je ešte stále aktuálna. Do 25. augusta. Viac sa o nej dozvieš priamo na instagramovom profile spoločnosti, ale postup je celkom jednoduchý. Stačí postnúť fotografiu potenciálneho kritika, označiť portál, pridať správny hashtag a bum… možno to bude práve tvoj domáci maznáčik, ktorý si bude užívať luxus po celom svete.

Zdroj: metro.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť