Známy portál poskytujúci ubytovanie ponúka prácu snov pre jedného šťastného psíka

Môže to byť práve ten tvoj.

Zdroj: Andrew Pons / Unsplash

Svojmu psovi by si zniesol aj modré z neba. Bez srandy. Stačí jeden jediný pohľad do tých obrovských hypnotizujúcich kukadiel a či si nežné žieňa alebo dvojmetrový chlapisko s bicepsom o veľkosti maďarského chleba, je to tam. Zmäkneš. A pokojne budeš do konca mesiaca žrať obzerance s makom, len aby mal chlpáč granule za dve stovky, lebo tie mu najviac chutia a lacné nechutnosti ti on jesť prosto nebude.

Ale to už sme odbočili. Späť k tomu, ako zbožňuješ svojho psa, ako by si mu dal možné aj nemožné, a ako veľmi chceš, aby mal jeho život skutočné posolstvo, pretože vieš, že zachraňovanie tvojej maličkosti od emocionálnych kolapsov a naháňanie vlastného chvosta mu niekedy nestačí. A preto si tu, aby si si prečítal o tom, ako svojmu psovi dopriať hýčkania a starostlivosti, akú si zaslúži, a ešte z toho vyťažiť aj nejaký ten šesták.

Znie to ako práca snov. Pre teba aj preňho. A narozdiel od zvyšku pracovných ponúk, ktoré ti sľubujú hory-doly za hodiny ničnerobenia, je táto naozaj skutočná. Poskytovateľ ubytovania Hotels.com hľadá svojho psieho kritika, ktorý otestuje pet-friendly hotely, ktoré má portál v ponuke a zároveň ich poriadne ohodnotil.

Z nedávnych prieskumov Hotels.com totiž vyšlo, že cestovanie so svojím štvornohým parťákom je čoraz populárnejšie a záujem o pet-friendly hotely za posledné dva roky stúpol o viac ako šesťdesiat percent. Kde je dopyt, tam musí byť aj ponuka a treba sa uistiť, že táto ponuka naozaj stojí za to a že budú majitelia aj so svojimi miláčikmi patrične spokojní. A kto iný by mohol dať lepší feedback, ako samotní miláčikovia, však?

Ak máš doma hafana-cestovateľa a máš pocit, že toto je presne to, čo by ho potešilo, ponuka je ešte stále aktuálna. Do 25. augusta. Viac sa o nej dozvieš priamo na instagramovom profile spoločnosti, ale postup je celkom jednoduchý. Stačí postnúť fotografiu potenciálneho kritika, označiť portál, pridať správny hashtag a bum… možno to bude práve tvoj domáci maznáčik, ktorý si bude užívať luxus po celom svete.

Zdroj: metro.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ktoré filmy Quentina Tarantina sú podľa divákov najlepšie? Zoradili sme ich podľa obľúbenosti

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME