Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Známy slovenský moderátor oznámil radostnú správu. Prvýkrát sa stane otcom

Radostnú novinku oznámili na Instagrame.


Moderátor Samuel Procházka známy najmä z Európy 2 a tiež vďaka vtipným videám na Instagrame oznámil radostnú správu. S videami mu zvykne pomáhať aj jeho kamarát Oliver Oswald, s ktorým ich spolu vnímame ako nerozlučiteľnú dvojicu.

Olivera tiež pozval aj na svoju svadbu, ktorú Procházkovci stihli už v novembri. Teraz oznámili správu o blížiacom sa potomkovi.

Na Instagram pridali spoločný príspevok, kde Samova manželka Viky drží v rukách pozitívny tehotenský test. „Zdá sa, že rok 2024 bude tým najkrajším v našom živote,“ napísali k fotke.

Pod príspevkom im hneď známi aj rôzne mediálne osobnosti začali písať prajné komentáre. „Konečneeeee je to vonku!!! I Love you! Teším sa,“ napísala Lucia Almaksus, známa ako LLNZZ. „Ou jeeeeeee, to je čistá fantaziaaa. Rád budem bábätku rozprávať všetky príbehy o ocinovi,“ pridal sa spomínaný Oliver.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.