Utorok 9.8.2022
sk
Ľubomíra
cz
Roman

Známy spevák sa musel červenať. Celý bar začal spievať jeho veľký hit

Keď si slávny, nemáš pokoj ani na dovolenke.


Predstav si, že ideš na dovolenku, kde chceš aspoň na chvíľu vypnúť a oddýchnuť si. Ak si však celebrita, máš to naozaj ťažké. Naposledy sa o tom presvedčil anglický gitarista a spevák Noel Gallagher, ktorý sa preslávil ako člen kultovej kapely Oasis, uvádza NME. Navyše zložil väčšinu jej veľkých hitov a niektoré si aj sám odspieval. Tvárou kapely bol spolu s jeho bratom Liamom, ktorý bol spevákom. Keď na koncerte prišiel čas na skladby, ktoré spieval Noel, jeho brat si odskočil na pivko do zákulisia alebo sa len motal s tamburínou po pódiu.

Noel sa v týchto dňoch nachádza na Ibize. S rodinou si užíva voľno od koncertovania so svojím projektom High Flying Birds. Určite však nečakal, že sa mu stane to, čo sa udialo. Keď si v bare s manželkou a synom vychutnával spoločné jedlo, niekto pustil nahlas skladbu Wonderwall od Oasis. Zrejme ho spoznal niekto z personálu alebo mal bar vlastného DJ-a.

Ľudia pri okolitých stoloch tlieskali do rytmu a niektorí aj spievali. Nič to nemení na tom, že Noel ostal naozaj zaskočený. Na videu je vidieť, ako na konci zatlieskal. Je všeobecne známe, že podobné situácie človeka skôr vyvedú z miery, ako potešia. A ani z Noelovej tváre sa nedá vyčítať obrovské nadšenie. Každopádne to prežil a všetci boli spokojní. Hlavu si nad tým nelámala ani jeho manželka, ktorá si celú situáciu natáčala na mobil.

Po návrate Oasis túžia milióny fanúšikov

Už je to 13 rokov, čo sa Noel so svojím bratom Liamom pohádali, a to znamenalo aj koniec kultovej kapely Oasis. Ich vzájomný spor je až taký vážny, že odvtedy medzi sebou vôbec nekomunikujú. Obaja majú svojské povahy a zrejme ani jeden nechce ustúpiť. To však nie je to, v čo dúfajú a veria všetci ich fanúšikovia.

Tí v podstate každý deň čakajú na ich vzájomné uzmierenie a tiež návrat kapely Oasis. Jednoduché, ale zároveň také ťažké a komplikované. Bratia Gallagherovci sú fanúšikmi futbalového klubu Manchester City a ako milovníci športu by mali vedieť, že občas sa teba povzniesť a podať si ruky. Uvidíme, koľko im vzájomná nevraživosť ešte vydrží. Snáď nie dlho.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť