Známy youtuber si zalial hlavu cementom v mikrovlnke a takmer prišiel o život!

Niekto si asi koleduje o Darwinovu cenu…

Ak ti robilo problém prečítať a pochopiť nadpis, nezúfaj. Pokojne si ho prečítaj ešte raz. Toto je totiž vec, ktorú je naozaj ťažké spracovať! Každým dňom internetové celebrity v snahe získať kliknutia posúvajú hranicu príčetnosti ďalej a ďalej a neváhajú sami sebe ublížiť alebo sa verejne ponižovať. Chalan si tentokrát zalial hlavu do cementu a takmer pri tom zomrel.

Odvážlivca (to je slušné pomenovanie pre takýto prípad) môžeš vidieť na Youtube kanáli s názvom TGFbro. Spolu so svojimi rovnako uletenými kamarátmi tam stvára rozličné kúsky podobného kalibru – kúpali sa v samoopaľovacom kréme, uväznili svoje telá v izolačnej pene, strávili noc zaliati v želatíne, či v stavebnom betóne. Autori svoj kanál opisujú slovami: „Nemáme presne stanovený obsah na pridávanie, len postujeme hocičo, čo nám pripadá retardované a cool. Napríklad kúpeľ v žihľave a ho*nách.“ Hlúpe a nebezpečné veci sú ich korením života.

imgur.com (https://imgur.com/gallery/wlhLg)

Tentoraz sa Jay Swingler pustil do skutočne riskantnej hry – rozhodol sa strčiť hlavu do mikrovlnky naplnenej cementom. Jay síce rád riskuje, ale istú smrť by zrejme neuvítal. Preto mu dýchanie malo umožniť plastové vrecko navlečené na hlave, ktoré bolo napojené na dýchaciu trubicu.

https://www.youtube.com/

Technika zajtrajška

Ako to ale pri retardovaných experimentoch býva, veci sa skomplikovali a Jay mal problémy s dýchaním (dýchanie je dosť dôležité, ak chceš žiť). Prítomný personál a privolaní záchranári hrdinu ratovali asi hodinu a pol. Vďaka tomu si videjko vyslúžilo rozkošný dodatok (nearly died – skoro som zomrel).

Žiadna párty nie je sranda, pokiaľ nezasahuje záchranka!

Jeden deň po zverejnení má video takmer 1,2 milióna zhliadnutí! Chalanovi sa zrejme oplatilo „takmer zomrieť“a tieto krásne čísla ho určite budú motivovať k ešte šialenejším masochistickým výstrelkom.

Spoveď protagonistu videa v pôvabnej britskej angličtine si môžeš vypočuť tu:

Zdroj: youtube.com, theregister.co.uk
Titulná fotka: youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
11
Fuuj
Fňuk Fňuk
8
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
13
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Náhodne zachytené fotky, ktoré ťa úprimne pobavia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME