Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Zo šikanovaného dieťaťa filmovou hviezdou. Mladý herec si zahral aj v novinke Furiosa

Malý Quaden si prešiel peklom, dnes hrá v hollywoodskych trhákoch.


Quaden Bayles sa dostal do širokého povedomia virálnym videom z roku 2020, ktoré nahrala jeho matka Yarraka. Vidíme na ňom nešťastného Quadena, ktorý so slzami v očiach rozpráva o tom, ako ho v škole spolužiaci šikanujú. Ako píše aj portál Unilad, Quaden Bayles sa narodil s dwarfizmom, kvôli čomu sa stal terčom krutých posmeškov ostatných detí.

„Práve som vyzdvihla svojho syna zo školy a sama som videla jeho šikanu,“ povedala Yarraka vo videu. „Chcem, aby ľudia, rodičia a učitelia videli, ako šikana vplýva na 9-ročné dieťa.“ Dodala, že jej syn kvôli výsmechu a útokom uvažoval o samovražde. Video sa na internete rýchlo rozšírilo a dostalo sa mu pozornosti aj od viacerých hollywoodskych hviezd.

„Quaden, si silnejší, než si myslíš, kamarát,“ povedal vo video odpovedi Hugh Jackman. „A bez ohľadu na všetko, máš vo mne priateľa.“

celebrity, deti, Bria Murphy, Eddie Murphy, nepotizmus

Určite si prečítaj:

Syn Toma Hanksa ťa posadí na zadok. 20 celebritných detí, ktoré vyrástli do krásy

„Krutosť je neuveriteľná, láme mi to srdce,“ dodal zase Mark Hamill. Podporu Quadenovi vyjadril aj Jeffrey Dean Morgan. Ten prezradil, že sám má deti v Quadenovom veku, a tak sa ho jeho príbeh obzvlášť dotkol. „Ako otec deväťročných detí hovorím, že deti dokážu byť hrozné, a je to preto, lebo ich rodičia si nerobia svoju prácu,“ povedal. „Ale zlepší sa to. Sľubujem.“ Dodal tiež, že Quadena považuje za priateľa a rád by sa s ním v budúcnosti stretol.

Pre Quadena sa veci začali meniť k lepšiemu, keď ho režisér George Miller obsadil do svojej fantasy drámy Tritisíc rokov túžby. Quaden si tak zahral po boku Tildy Swinton a Idrisa Elbu. Tým však jeho herecká dráha neskončila. Miller ho totiž obsadil aj do svojho výborného post-apokalyptického sci-fi akčňáku Furiosa: Mad Max sága, kde si zahral spolu s Anyou Taylor-Joy či Chrisom Hemsworthom.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.