Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Zo slovenského trhu sťahujú nebezpečný športový produkt. Nepoužívaj ho, hrozia ti zlomeniny

Môžeš ho vrátiť.


Zo slovenského trhu mizne opäť ďalší rizikový výrobok. Ako informuje Slovenská obchodná inšpekcia (SOI), tentokrát ide o nebezpečný športový produkt, pri ktorom hrozí riziko zlomeniny, konkrétne ide o chrániče.

SOI informuje, že produkt, ktorý sa nachádzal na našom trhu, predstavuje riziko ohrozenie zdravia, preto je považovaný za nebezpečný a prebieha stiahnutie z trhu.

Ide o produkt „Chrániče Spokey SHIELD, model 922154”, ktorý je pôvodom z Číny. Ako opisuje SOI, je to set chráničov na zápästie, dlane, kolena a lakťa v čiernej farbe, ktorý je ďalej zabalený v sieťovanom vrecku, ktoré je stiahnuté šnúrkou.

Mohlo by ťa zaujímať:

Zbláznili sme sa. Rozdávali sme EMEFKA Premium členstvo na mesiac úplne zadarmo

Samotný set je považovaný za nebezpečný z dôvodu mechanického rizika, ktoré môže spôsobiť zlomeniny či iné zranenia podobného typu. Ako ďalej opisuje, chrániče sa nedajú poriadne uchytiť a môžu sa celé stiahnuť z nôh a rúk, dokonca chrániče lakťa neposkytujú dostatočnú ochranu proti nárazu.

Produkt môžeš vrátiť

Ak si si produkt zakúpil, tak ho určite z bezpečnostných dôvodov nepoužívaj. SOI informovala, že produkt môžeš vrátiť u predajcu, u ktorého si ho kúpil, a budú ti vrátené peniaze. Alternatívou môže byť náhrada v podobe podobného produktu.

nebezpečný športový produkt
SOI

Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.