Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 21.3.2023
sk
Blahoslav
cz
Radek
, Radomil
Zdroj: ©Shutterstock

Zo správcu parku sériový vrah. Toy Box Killer uniesol a mučil viac ako 40 žien

Zomrel skôr, ako prezradil, kde ukryl desiatky sprznených tiel.

Bývalý správca parku David Parker Ray, tiež známy ako Toy Box Killer, uniesol, znásilnil a mučil desiatky žien od 50-tych rokov do roku 1999, keď ho zadržali. Stalo sa tak vďaka poslednej obeti Cynthii Vigilovej, ktorej sa podarilo utiecť len v obojku s visiacou reťazou.

Hoci bol odsúdený za únos a znásilnenie, nikdy nenašli telá jeho obetí, preto ho nemohli stíhať za žiadnu vraždu. Vychádzajúc z detailných záznamov, ktoré si viedol, sa predpokladá, že sexuálne mučil a zabil 40 až 60 žien. Jeho zápisky popisujú dobu a spôsoby trýznenia každej anonymnej obete.

Dopoval ich drogami a lomil ich psychiku

K jeho sado-masochistickým orgiám sa niekedy pripojili komplici – partnerka, dcéra a kamarát. Intenzívne mučenie prebiehalo v Toy Boxe, obytnom návese prerobenom na špeciálnu sexuálnu tortúru, odstavenom pri dome v odľahlej oblasti Nového Mexika. Obete lovil po baroch v Elephant Butte alebo na ulici vydávajúc sa za policajta.

Svoje úlovky dopoval pentotalom sodným, barbiturátmi a technikami vymývania mozgu, aby im vymazal spomienky, skrz ktoré by ho mohli identifikovať. To bol jeden z hlavných dôvodov, prečo roky unikal. Preživšie obete si z dní, dokonca mesiacov beštiálneho násilia pamätali len útržky. Prezieravo si vyberal medzi alkoholičkami, narkomankami a prostitútkami, ktorým obvinenia nikto neveril.

Zo správcu parku sériový vrah. Toy Box Killer uniesol a mučil viac ako 40 žien
Shutterstock

Dômyselný Toy Box

Keď ho v marci 1999 zatkli a prehľadali príves, bolo im jasné, že pôjde o niečo veľké. Na jeho zariadenie minul viac ako 100 000 dolárov. Skonštruoval prepracovaný systém, ktorým obeť obmedzil v pohybe. Mal tam rakvu vystlanú kožušinou i pranier. Najdominantnejšie bolo provizórne gynekologické kreslo, v ktorom ženy fixoval. Nad ním viselo zrkadlo, aby videli všetko, čo im robí. Amatérskym elektrickým generátorom im dával šoky najmä do intímnych partií.

Obete katoval pomocou bičov, reťazí, skrutkovačov, bodcov, kladiek, popruhov, svoriek, tyčí na rozťahovanie nôh, chirurgických nástrojov, elektriny, sexuálnych strojov i píl. Okrem kvanta lekárskych nástrojov a vibrátorov po stenách viseli ilustrácie mučenia, ktoré ženy degustovali na vlastnej koži.

Jedným z kľúčových dôkazov sú zvukové nahrávky, ktoré im púšťal. Niekoľkominútovými monológmi ich zastrašoval a psychicky odzbrojoval. Detailne v nich popisuje všetko, čo ich čaká. Na začiatku je informácia, že sa stala sexuálnou otrokyňou a má sa pripraviť na enormné množstvo znásilnení, bolesti a mučenia ním i jeho komplicmi, dokonca psami. Napríklad zdôrazňuje, že musí poskytnúť orálne uspokojenie vždy, keď ju vyzve. Páska končí implicitnou hrozbou.

„Buď múdra a prežiješ. Nikdy nekrič. Nehovor bez dovolenia. Buď ticho. Buď učenlivá, poslušná a vždy prejavuj náležitú úctu mne a mojim kolegom. Prajem pekný deň.“

Sodomiu neopomenul

S obeťami zaobchádzal ako so psami. Na vôdzke alebo reťazi ich nútil jesť zo zeme. Preživšia Cynthia popisuje, ako jej nalial do vagíny omáčku a prikázal psovi ju vylízať. Extrémnejšia bola obľúbená kratochvíľa, keď ju potrel feromónmi, aby u psov vyvolal potrebu párenia. V zápiskoch kvetnato popisuje, ako tipoval, ktorý vchod si pes vyberie.

Tento článok je dostupný členom EMEFKA PREMIUM


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje