Zo striptérok pracovníčky donáškovej služby. Zamestnankyne nočného klubu boli nútené zmeniť povolanie

Kríza ovplyvnila všetkých bez rozdielu.

Zdroj: The Oregonian / youtube.com

Mnohí zamestnanci prišli kvôli koronavírusu o prácu a museli sa začať živiť niečím iným, teda aspoň dočasne. Napríklad, taxikári začali namiesto ľudí rozvážať jedlo. No zamýšľal si sa nad tým, čo teraz robia ľudia s trošku kontroverznejšími profesiami?

O svoj chlebíček prišli dočasne, z pochopiteľných dôvodov, aj striptérky. Podľa portálu Unilad sa však tie šikovnejšie z nich dokázali vynájsť.

Nová vízia

Rovnako ako aj iné podniky a reštaurácie v USA, ani vedenie nočného klubu Lucky Devil Lounge sídliaceho v Portlande nemalo inú možnosť a muselo zavrieť svoju prevádzku v súlade s krízovými nariadeniami. Avšak, bary a reštaurácie naďalej môžu vykonávať donáškovú službu. A tak sa tejto možnosti chopil aj spomínaný nočný klub.

Od 19:00 do 21:00 si ich zákazníci môžu zakúpiť čokoľvek, čo im príde na chuť. Samozrejme, okrem polonahých slečien. V ponuke majú napríklad aj steaky či mini corndogy.

Sadzby za doručenie sa pohybujú okolo 30 dolárov, závisí to však od toho, ako ďaleko sa od podniku nachádzate. Jedlo vyzerá rovnako atraktívne ako tanečníčky a môžete si k nemu doobjednať aj pivo.

Atraktívne donášky

Nečakajte, že vám večeru donesie nejaký pupkatý zamestnanec donáškovej služby s divnou šiltovkou na hlave. Takéto výrazné personálne zmeny sa v klube nekonali.

Striptérky vám namiesto vrtenia sa okolo tyče a zvodných tanečkov prinesú jedlo až k vaším dverám. Barmani namiesto miešania drinkov vybavujú telefonáty a starajú sa o sociálne siete. Ochranka robí špecifickým donaškárkam taxikárov.

Majiteľ klubu Shon Boulden sa vyjadril, že sa v rámci nových služieb stretáva s rôznymi reakciami. Niektorí sa z toho tešia, iní sú pohoršení. Uznáva, že ako firma urobili naozaj odvážny krok, keď sa odhodlali až do takejto miery zmeniť odvetvie podnikania.

Výrazne nižšia mzda

Boulden podotkol, že sa v rámci bezpečnostných obmedzení snaží držať odstavených čo najviac zamestnancov. Donášky vybavuje okolo 25 tanečníc, avšak zákazníci sa ich obnažených tiel nesmú dotýkať.

Aj keď niektoré dostali aspoň takúto šancu zarobiť si, čo je od ich šéfa pekné gesto, nie všetko je také ružové. Ich príjem sa už pohybuje v oveľa nižších cifrách ako predtým. Za donáškové služby budú striptérky dostávať minimálnu mzdu.

Zdroj: Unilad

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
16
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
17
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
12
Haha
Woow Woow
11
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena počas videokonferencie zabudla, že ju nahráva kamera a pred očami kolegov išla na záchod

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME