Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Zo svadby rovno za mreže. Šťastný deň sa pre niektorých hostí v Humennom skončil hororom

Na svadbe v Humennom museli zasahovať policajti.


Svadobná hostina je čas, keď by sa mali všetci tešiť a zabávať. Hostia na svadbe v Humennom však zažili niečo, na čo tak skoro nezabudnú. Situáciu skomplikoval 22-ročný hosť, a to až do takej miery, že museli na mieste zasahovať policajti.

Mladík totiž začal ostatným svadobčanom nadávať a dokonca na nich pľul. Odviedli ho mimo ostatných, pričom jedna žena z prítomných mu chcela dohovoriť. Skončila so zlomeným nosom, informuje TV JOJ.

„Počas svadobnej hostiny vyvolával medzi hosťami konflikty, pľuval po nich a nadával im,“ informovala Jana Ligdayová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove. „Neskôr pred reštauráciou dokonca fyzicky napadol jednu ženu, ktorá mu dohovárala, aby už prestal robiť problémy,“ priblížila ďalej.

Žena, na ktorú mladík zaútočil, potrebovala pomoc lekárov. Mladík zo svadby putoval rovno za mreže policajnej cely. Obvinili ho z výtržníctva v súbehu s trestným činom ublíženia na zdraví, pričom prokurátor podal podnet na jeho vzatie do väzby. Sudkyňa rozhodla tak, že mladíka na slobodu pustiť nemôže.

Shutterstock

Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.