Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Zoe zo šou Big Brother si pohlavie zmenila počas vzťahu. Čo na tento krok hovorí jej priateľ a rodina?

Stretol sa jej priateľ s predsudkami kvôli vzťahu s transrodovou ženou?


Medzi najvýraznejších súťažiacich tohtoročnej šou Big Brother jednoznačne patrí Zoe, ktorá sa netají tým, že bola kedysi mužom. Za jej pekným zovňajškom sa však skrýva aj ťažký príbeh z detstva.

Postupne však život zobrala pevne do svojich vlastných rúk a spravila si v ňom všetko tak, ako chcela. Na jej ceste jej pomáhal aj jej priateľ Honza, ktorého denník Nový Čas vyspovedal práve kvôli téme zmeny pohlavia.

Ako tvrdí Honza, poznajú sa už tri roky a v marci oslávia trojročné výročie vzťahu. Zoznámili sa cez zoznamovaciu aplikáciu a Honza ju podľa jeho slov bral od začiatku ako ženu, aj keď v počiatkoch ich známosti mala zmenené iba meno a hormonálnu liečbu začala ešte predtým, ako sa dali dohromady.

Mohlo by ťa zaujímať:

Toto sú slovenskí a českí účastníci šou Big Brother. Nájdeš medzi nimi transvestitu, lesbu či pole dance tanečnicu

Operáciu však podstúpila až počas ich vzťahu, v čom ju on plne podporoval. „Moje okolie to vníma, povedal by som, pozitívne. Občas sa človek stretne s hlupákmi, ale všetci moji priatelia i rodina to berú viac než dobre,“ priznal Honza.

Ďalej tvrdí, že sa s predsudkami nestretol, pretože, kto ho pozná, tak vie, že na ne nie je dôvod. Rovnako s tým problém nemala ani jeho rodina. „Moja rodina to vzala úplne, ale úplne bez akýchkoľvek problémov, pretože to vidí rovnako ako ja – tvorím pár s krásnou ženou, takže v čom by mal byť problém?“ dodal.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.