Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Zomrel manažér jednej z najziskovejších slovenských firiem. Na konte mal množstvo významných úspechov

Išlo o držiteľa titulu CFO roka 2022.


Web Pluska priniesol správu o úmrtí Szilárda Kásu. Kása pôsobil ako CFO (chief financial officer, finančný riaditeľ) v spoločnosti Nafta a.s. Počas svojho manažérskeho pôsobenia dosiahol mnohé úspechy, za ktoré bol aj ocenený.

Kása študoval na Fakulte podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave. Pracoval ako finančný audítor v spoločnosti PricewaterhouseCoopers, neskôr pôsobil ako finančný riaditeľ v spoločnosti Nafta.

Spoločnosť Nafta sa zaoberá ťažbou a skladovaním uhľovodíkov a aj vďaka Kásovej práci firma dosahovala obrovské zisky. Kása bol rešpektovanou postavou vo svojej branži a v roku 2022 dokonca získal ocenenie CFO roka.

Facebook stránka CEO a CFO Fórum, ktorá o Kásovej smrti informovala verejnosť ako prvá, ho opisuje ako niekoho, kto bol „nielen vynikajúci manažér, ale aj priateľ, ktorý v nás zanechal nezmazateľnú stopu.“ Pod príspevkom je mnoho komentárov od ľudí, ktorí Kásu poznali a jeho odchod nimi otriasol.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.