Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Zomrel mladý slovenský politik. Dostal infarkt priamo za volantom, dojímavé slová tehotnej manželky

O smrti informovala Pirátska strana, ktorej bol súčasťou.


Vo veku 31 rokov zomrel známy politik a stredoškolský učiteľ Benjamín Schlesinger. O smrti informovala Pirátska strana, ktorej bol súčasťou a kandidoval za ňu aj v parlamentných voľbách v roku 2023.

Benjamín, bol si pevnou súčasťou našej pirátskej posádky, budeš nám všetkým nesmierne chýbať. Benjamín bol skvelý človek. Manžel, otec a skvelý učiteľ. Miloval svoju manželku, dcérku a dieťatko, ktoré očakávajú so svojou manželkou Kristínou. Rovnako Benjamín miloval svojich študentov a kolegov zo školy umeleckého priemyslu v Prešove, kde vyučoval. Vyjadrujeme úprimnú a hlbokú sústrasť rodine,“ uviedla strana na sociálnej sieti.

Jeho manželka ďalej konkretizovala, že umrel na akútny infarkt myokardu, a to priamo za volantom svojho auta. S ňou mal dcérku, ktorá len nedávno oslavovala rok.

„Benjamín zomrel na akútny infarkt myokardu. Čakám dieťatko, som v siedmom týždni tehotenstva a máme dcérku Rebeccu, ktorá oslavovala rok 8. februára. Je to pre mňa veľmi ťažké…“ opísala pocity manželka Kristína pre cas.sk.

minimálna mzda vo svete za rok 2023, dá sa vyžiť z minimálnej mzdy

Určite si prečítaj:

Takáto je v roku 2023 minimálna mzda vo svete. Kde sa z nej dá reálne vyžiť?

„Telefonovala som so zdravotnou sestrou, ktorá s ním bola v posledných chvíľach jeho života. Hovoril jej o mne a našej rodinke. Jeho posledné slová boli ,Milujem všetkých.‘ To, že čakám dieťatko, vedel len tri dni. Tak veľmi sa na neho tešil,“ smúti milujúca manželka. Zároveň dodala, že posledná rozlúčka bude 20. februára.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.