Zomrel svetoznámy potetovaný model „Zombie Boy“

Rick Genest spáchal samovraždu vo veku 32 rokov.

Veľkým šokom pre milovníkom všetkého bizarného a morbídneho je správa o smrti Ricka Genesta, známeho tiež ako Zombie Boy. Ricka preslávili jeho charakteristické zombie tetovania, pokrývajúce celé jeho telo. Podľa informácií polície, spáchal Rick samovraždu vo svojom dome v rodnom Montreale.

Prvé tetovanie si Rick nechal spraviť ako 16-ročný. V sedemnástke odišiel z domu a stal sa tulákom. Pohyboval sa na okraji spoločnosti a bežne prespával na ulici. Punkáči, anarchisti a nonkonformní umelci sa stali Rickovi druhou rodinou. Atrament Rickovi zachutil a už v dvadsiatke mal celé telo pomaľované. Od priateľov si za to vyslúžil prezývku Zombie Boy, ktorá ho sprevádzala všade, kam sa pohol.

| My Soul (and tattoos) on display 💀 #RickGenestOfficial

A post shared by Zombie Boy 💀 (@rickgenestofficial) on

Mainstreamovú slávu sa Genestovi podarilo dosiahnuť v roku 2011, keď sa objavil vo videoklipe Lady Gaga. Práve Gaga ako prvá zverejnila na Twitteri správu o Rickovej smrti.

Súčasne s hudobným klipom sa Zombie Boy stal tvárou niekoľkých módnych kolekcií. V nasledujúcich rokoch prišli ďalšie úspechy v bohatej modelingovej kariére.

Azda najznámejším videom, v ktorom sa Zombie Boy objavil, je z kampane pre Dermablend. V ňom má Rick všetky svoje tetovania schované pod mejkapom a postupne ich odkrýva. Virálny klip sa stal senzáciou a skutočne obletel celý svet. Ako herca sme Zombie Boya mali možnosť vidieť vo filme 47 roninov.

Genest bol zapísaný v Guinessovej knihe rekordov ako majiteľ najväčšieho počtu tetovaní s motívom hmyzu (176) a s motívom kostí (139).

Na budúci rok umelec Marc Quinn plánuje odhaliť Genestovi sochu. Bronzová socha vysoká 3,5 metrov má byť umiestnená v Britskom múzeu vedy a poslúži ako večná pamiatka na umelca, ktorý bol sám umeleckým dielom.

Zdroj: narcity.com
Titulná fotka: Mugler

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
31
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nešťastný dedko žiada susedov, aby prestali znásilňovať jeho krík. Za roky zažil už poriadne ohavnosti!


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME