Zoologická záhrada ponúka jedinečné apartmány. Tvoj sused tak môže byť mrož či medveď

Noc môžeš stráviť po boku ľadového medveďa, mroža či vlka.

Zdroj: Profimedia

Túžil si niekedy prebývať medzi divokými zvieratami, no zdalo sa ti to nemožné? Už aj takýto sen sa ti v dnešnej dobe môže splniť. Zoologická záhrada v Belgicku totiž poskytuje apartmány, kde sa môžeš dostať do bezprostrednej blízkosti divokých zvierat bez toho, aby sa ti niečo stalo. Informuje o tom portál Daily Mail.

Apartmány s výhľadom na divokú zver

Zoologická záhrada Pairi Daiza sídliaca v obci Brugelette vo svojom areáli zriadila netradičné ubytovanie pre všetkých oduševnených milovníkov zvierat. Stredisko poskytuje vyše sto apartmánov s výhľadom na medvede, vlky, levy, tučniaky i sibírske tigre. Disponujú aj apartmánmi pod vodou, kde vás od bezprostrednej blízkosti živočíchov delí iba hrubé sklo. Izby poskytujú výhľad do nádrže s mrožmi, i do tej s ľadovými medveďmi.

Profimedia
Profimedia

Súkromie majú iba zvieratká

Hostia nemajú v stredisku iba jednu vec, a to priestor pre súkromie, kedže nemí susedia ich pozorujú takmer nonstop. To však neplatí pre zvieratá, ktoré sa môžu kedykoľvek schovať pred nežiadanou pozornosťou vo svojom príbytku.

Sklo, ktoré je priam životne dôležité a oddeľuje zvieratá od hostí, poverení zamestnanci dôsledne čistia každý týždeň a usilujú sa o to, aby bolo krištáľovo čisté a návštevníkom bol poskytnutý dokonalý výhľad.

Profimedia

Od 129 € za noc

Ľadové medvede boli do zoologickej záhrady privezené v rámci programu ochrany zvierat. Priestory pre ich bývanie boli skontrolované a schválené organizáciou „Polar Bears International“ a sú považované za jedny z najlepších na svete aj kvôli svojim rozmerom. Sú totiž 12-krát väčšie ako zákonne požadovaná veľkosť.

Cena za exkluzívny pobyt medzi zvieratami začína pri polpenzii na sume 129 € na noc za jednu osobu. Stredisko sa pôvodne plánovalo otvoriť v marci, no otvorenie bolo preložené kvôli pandémii koronavírusu. Priestory pre návštevníkov tak sprístupnili až 8. júna.

Profimedia
Profimedia

Zdroj: Daily Mail

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
17
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
16
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Fantasy, krimi aj romantika. 10 tipov na zaujímavé seriály z poslednej doby

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME