Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Pre mnohých ľudí sú pohreby miesto, kam žiadne žartíky rozhodne nepatria. To si však nemyslel pán, ktorý sa rozhodol poslednýkrát si vystreliť zo svojej trúchliacej rodiny. O jeho žartíku informoval web Bored Panda. Tento pán z Írska mal natoľko rád žartíky, že si jeden nemohol odpustiť ani po svojej smrti.

Po internete koluje posledné dni video z pohrebu pána menom Shay Bradley. Netrvalo dlho a video sa stalo rýchlo populárnym. Na videu vidíme, ako rodina a príbuzní stoja okolo otvoreného hrobu, v ktorom je umiestnená truhla. Po tom, čo zaznejú gajdy, počujeme hlas, ktorý akoby vychádza priamo z truhly.

Hlas hovorí: „Pustite ma, je tu tma. Pustite ma von. Je to hlas kňaza, čo počujem?“ Počujeme tiež akoby búchanie na truhlu a hlas, ktorý hovorí, aby ho pustili von. Všetko vyzerá ako scéna z katastrofického filmu, keď nešťastnou náhodou pochovajú človeka, ktorý je ešte živý a v truhle sa náhle prebudí.

Ľudia sa najprv tvárili počudovane, no netrvalo dlho, kým pochopili, že je to jeden z posledných žartíkov ich priateľa. Hlas pochádzal z nahrávky, o ktorej vedela len blízka rodina. Pre nezainteresovaných mohol byť tento žart naozaj šokujúci, no určite ho rýchlo pochopili, keďže sa začali krátko nato smiať.

Video pridala na sociálnu sieť dcéra zosnulého pána. Slečna pridala k videu popis: „Posledné želanie môjho otca. Dostal si ich všetkých, Poppabear. Rozosmial si nás, keď sme to všetci potrebovali. Budem ťa ľúbiť navždy.“

Shayova dcéra sa pre Bored Panda vyjadrila, že jej ocko bol odjakživa vtipkár a rád si robil z ostatných žarty. Vždy všetkých naokolo rozosmieval. Nečudo, že si Shay nemohol odpustiť ani posledný žartík, ktorý si pripravil na svoj vlastný pohreb.

Video z pohrebu si za krátky čas vyslúžilo tisícky komentárov a zdieľaní. Rovnako nadšení boli z videa aj ľudia, ktorí Shayov zmysel pre humor pochválili v komentároch.

youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=oEygbbZK-u0)
youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=oEygbbZK-u0)
youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=oEygbbZK-u0)
youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=oEygbbZK-u0)

Zdroj: Bored Panda


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.