Zosnulý Ír si po smrti vystrelil zo svojej rodiny. Prekvapil ich na vlastnom pohrebe

Z tohto pohrebu nikto neodchádzal smutný.

Zdroj: Rhodi Lopez, Unsplash

Pre mnohých ľudí sú pohreby miesto, kam žiadne žartíky rozhodne nepatria. To si však nemyslel pán, ktorý sa rozhodol poslednýkrát si vystreliť zo svojej trúchliacej rodiny. O jeho žartíku informoval web Bored Panda. Tento pán z Írska mal natoľko rád žartíky, že si jeden nemohol odpustiť ani po svojej smrti.

Po internete koluje posledné dni video z pohrebu pána menom Shay Bradley. Netrvalo dlho a video sa stalo rýchlo populárnym. Na videu vidíme, ako rodina a príbuzní stoja okolo otvoreného hrobu, v ktorom je umiestnená truhla. Po tom, čo zaznejú gajdy, počujeme hlas, ktorý akoby vychádza priamo z truhly.

Hlas hovorí: „Pustite ma, je tu tma. Pustite ma von. Je to hlas kňaza, čo počujem?“ Počujeme tiež akoby búchanie na truhlu a hlas, ktorý hovorí, aby ho pustili von. Všetko vyzerá ako scéna z katastrofického filmu, keď nešťastnou náhodou pochovajú človeka, ktorý je ešte živý a v truhle sa náhle prebudí.

Ľudia sa najprv tvárili počudovane, no netrvalo dlho, kým pochopili, že je to jeden z posledných žartíkov ich priateľa. Hlas pochádzal z nahrávky, o ktorej vedela len blízka rodina. Pre nezainteresovaných mohol byť tento žart naozaj šokujúci, no určite ho rýchlo pochopili, keďže sa začali krátko nato smiať.

Video pridala na sociálnu sieť dcéra zosnulého pána. Slečna pridala k videu popis: „Posledné želanie môjho otca. Dostal si ich všetkých, Poppabear. Rozosmial si nás, keď sme to všetci potrebovali. Budem ťa ľúbiť navždy.“

Shayova dcéra sa pre Bored Panda vyjadrila, že jej ocko bol odjakživa vtipkár a rád si robil z ostatných žarty. Vždy všetkých naokolo rozosmieval. Nečudo, že si Shay nemohol odpustiť ani posledný žartík, ktorý si pripravil na svoj vlastný pohreb.

Video z pohrebu si za krátky čas vyslúžilo tisícky komentárov a zdieľaní. Rovnako nadšení boli z videa aj ľudia, ktorí Shayov zmysel pre humor pochválili v komentároch.

youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=oEygbbZK-u0)
youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=oEygbbZK-u0)
youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=oEygbbZK-u0)
youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=oEygbbZK-u0)

Zdroj: Bored Panda

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
18
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 situácií, ktoré zažívaš, keď zatúžiš po dlhých vlasoch

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME