Zubár je stíhaný za to, že počas zákroku jazdil na hoverboarde

A to nie je ešte zďaleka všetko…

Zdroj: profimedia

Počas súdneho pojednávania v aljašskom meste Anchorage bolo zverejnené video z roku 2016. Klip zachytáva zubára, ktorý žene pod anestéziou vyťahuje zub. O prípade informoval portál Snopes.

Zvláštne je ale to, že celý čas pri tom stojí na hoverboarde, na ktorom sa po úspešnom zákroku víťazoslávne odoberie preč. Zubným lekárom, ktorý má toho na svedomí ešte oveľa viac, je 34-ročný Seth Lookhart. Jeho lekárska licencia bola pozastavená v roku 2017.

Jazda na hoverboarde nie je prvým prehreškom aljašského zubára. Je obvinený z pochybného faktúrovania, krádeže štvrť milióna dolárov od svojich partnerov a za ľahostajné podávanie anestézie, ktorú podával aj pacientom, ktorí ju vôbec nepotrebovali.

Dentist allegeldy rode hoverboard while extracting patient's tooth. Click on https://overlooked.com/article/c49eec0f-3bb4-4855-b3d8-5ade259a7d34 to read this article from NBC.

Gepostet von Overlooked am Samstag, 7. Dezember 2019

Lookhartovo konanie nazval „absolútne sprostým“ dokonca aj jeho vlastný súdny obhajca. Zároveň sa ale ohradil, že za jazdu na hoverboarde počas zákroku by zubár nemal byť trestaný, pretože iní lekári neboli trestaní za oveľa horšie prešľapy.

Ako sa mohol doteraz udržať v biznise niekto takto nezodpovedný? Jediné vysvetlenie je to, že riedko obývaná Aljaška priťahuje skôr dobrodružnejšie povahy, ktoré sa venujú poľovníctvu, rybolovu či ťažobnému priemyslu a zubár možno nepatrí medzi najatraktívnejšie profesie.

Zdroj: snopes.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
„My Rómovia sme citlivejší, no aj agresívnejší. Zatiaľ čo moji rovesníci túžili po rodine, ja som sníval o úspechu a rešpekte“


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME