Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa

Počas súdneho pojednávania v aljašskom meste Anchorage bolo zverejnené video z roku 2016. Klip zachytáva zubára, ktorý žene pod anestéziou vyťahuje zub. O prípade informoval portál Snopes.

Zvláštne je ale to, že celý čas pri tom stojí na hoverboarde, na ktorom sa po úspešnom zákroku víťazoslávne odoberie preč. Zubným lekárom, ktorý má toho na svedomí ešte oveľa viac, je 34-ročný Seth Lookhart. Jeho lekárska licencia bola pozastavená v roku 2017.

Jazda na hoverboarde nie je prvým prehreškom aljašského zubára. Je obvinený z pochybného faktúrovania, krádeže štvrť milióna dolárov od svojich partnerov a za ľahostajné podávanie anestézie, ktorú podával aj pacientom, ktorí ju vôbec nepotrebovali.

Dentist allegeldy rode hoverboard while extracting patient's tooth. Click on https://overlooked.com/article/c49eec0f-3bb4-4855-b3d8-5ade259a7d34 to read this article from NBC.

Gepostet von Overlooked am Samstag, 7. Dezember 2019

Lookhartovo konanie nazval „absolútne sprostým“ dokonca aj jeho vlastný súdny obhajca. Zároveň sa ale ohradil, že za jazdu na hoverboarde počas zákroku by zubár nemal byť trestaný, pretože iní lekári neboli trestaní za oveľa horšie prešľapy.

Ako sa mohol doteraz udržať v biznise niekto takto nezodpovedný? Jediné vysvetlenie je to, že riedko obývaná Aljaška priťahuje skôr dobrodružnejšie povahy, ktoré sa venujú poľovníctvu, rybolovu či ťažobnému priemyslu a zubár možno nepatrí medzi najatraktívnejšie profesie.

Zdroj: snopes.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť