Zúfalstvo v priamom prenose. Toto je 6 nešťastných momentov, ktoré zažívame všetci

„Nemám si čo obliecť!“

Zdroj: © ArtCave Maniac / EMEFKA

Zúfalstvo. To je pocit, ktorý by spolu so smútkom, samotou, úzkosťou a PMS v ideálnom svete neexistoval. Lenže my nežijeme v ideálnom svete. Žijeme tu. Tu, kde treba platiť dane, kde dýchame splodiny neidentifikovateľného charakteru, žerieme treťotriedne potraviny a… a to už sme sa trochu opustili. 

Skrátka, žijeme na jedinom svete v slnečnej sústave, ktorý sa preukázal byť obývateľný, a tu zúfalstvo existuje. Pozná ho každý. Do väčšej či menšej miery, ale každý. My sme sa dnes s naším šikovným ilustrátorom zamerali na tie „menšie“ zúfalstvá. Na také, ktoré normálneho jedinca nepoložia, ale určite sa o nich nedá hovoriť ako o príjemných. Koniec koncov, sú to zúfalstvá.

1. Módna pohotovosť

Rána bývajú ťažké. Z erotična s DiCapriom ťa vytrhne hulákanie sirén, potom dvadsať minút razíš na svet včerajšie cícerové ragú, a keď celý pôrodný ceremoniál zavŕšiš spláchnutím, je najvyšší čas ísť. Tak tam stojíš pokrčená v pyžame… a zase si nemáš čo obliecť. Presne ako včera, presne ako predvčerom, presne ako všetky tie dni predtým. Nemôžeme byť jednoducho všetci nudisti?

© ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Volanie prírody

Káva. Koľkokrát budeš bežať z busu do obchodného centra, aby si pochopil, že naliať sa životabudičom pred cestou do práce nie je šťastné riešenie? Koľkokrát budeš sťahovať polky, preklínať všetkých svätých a premýšľať, či je spoločensky prijateľnejšie hodiť sranec do kríku alebo do gatí? Nepoučiteľný. Si skrátka nepoučiteľný.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Nuda na druhú

Hry majú jednu nevýhodu – rýchlo sa obohrajú. Okrem toho, že by táto slovná hračka po troch promile bola celkom schopný dad joke, je to ešte aj pravda. Nie fyzicky. Nie sme v roku 2005, keď si cédečká nosil na podnose ako h*vno skarabea, lebo jeden škrabanček a už si nezahráš, ale aj tak. Polica plná hier a tebe sa žiadna nepáči. Život bol krajší, keď boli na výber len míny a solitér.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Hlboko do vrecka

A je to tu. Nájom zaplatený, voda tečie, Netflix fičí a Dunčo má čo žrať. Len tvojmu žalúdku sa podobnej satisfakcie asi nedostane… Na účte svieti biedny zostatok, suma, z ktorej jeden nevie, či sa smiať alebo plakať. Suma, z ktorej sa môžeš raz dobre ožrať alebo päťkrát zle najesť. Čo sa z praktického hľadiska vyplatí viac?

© ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Zlomené srdce

Mladí ľudia by nemali takto trpieť. Mali by behať po vonku s vetrom o preteky, užívať život… a nie plakať nad škatuľou od zmrzliny, do ktorej mama v dobrej viere uskladnila lečo z leta ’97 na horšie časy. Také sklamanie môže mať v prípade detského organizmu (rozumej do 35-ky) fatálne následky. A nikto predsa nechce, aby si otrčil kopytá, nie?!

© ArtCave Maniac / EMEFKA

6. Sto tabletov týždenne

Svet bol kedysi iný. V Tatrách boli stromy, v párkoch mäso a v telke zase podstatne viac pozerateľného obsahu. Niežeby uvrešťaný mimozemšťan nemal ten správny kultúrno-edukatívny rozmer, ale po stej repríze tej istej minútovej stopáže to predsa len začne človeku liezť na city. O to viac, keď žiadny tablet nedostane.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
11
Uups
Haha Haha
31
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 náročných a šialených vecí, ktoré herci a herečky urobili pre svoje vysnívané filmové úlohy


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME