Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 30.5.2024
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand

Zúfalý muž žaluje ženu o 2 000 000 eur, pretože sa nechce stať jeho frajerkou

Jej odmietnutie mu poškodilo hviezdnu povesť, spôsobilo emocionálnu traumu a depresiu.


Odmietnutie v láske je pre mnohých hlbokým negatívnym zážitkom. Niektorí sa rýchlo pozviechajú, iní zotrvávajú vo fáze smútku, frustrácie či hnevu. Tento príbeh zo Singapuru je o neopätovanej láske a o tom, ako priviedla ohrdnutého muža k nečakaným krokom.

Zákerná friend zone

K. Kawshigan (30), riaditeľ spoločnosti na výrobu dronov, podal dve žaloby na Noru Tan Shu Mei (34) po tom, čo odmietla jeho vytrvalú snahu o niečo viac. Tvrdí, že jej konanie poškodilo jeho hviezdnu povesť a prekazilo viacero obchodných partnerstiev.

Prvýkrát sa stretli v roku 2016. Zatiaľ čo Kawshigan rozvíjal púčiky lásky, Nora Tan vnímala vzťah ako priateľský. V roku 2020 si muž začal myslieť, že ich koexistencia je užšia po tom, čo ho nazvala dobrým priateľom.

Žena však žiadne romantické city k mužovi neprejavovala. V skutočnosti ho viackrát žiadala, aby prehodnotili dynamiku ich priateľstva a obmedzili čas, ktorý spolu trávia. Tým sa mu snažila dať najavo jasné hranice. Kawshiganovi sa však priateľská zóna nepozdávala.

Ohrdnuté ego

Po štyroch rokoch kamarátenia jej v liste pohrozil súdom, v ktorom od nej žiada finančné odškodnenie vyplývajúce z nedbanlivostného spôsobenia citovej ujmy a ohovárania.

Podľa správy The Strait Times dostala ultimátum, aby vzťah buď prijala, alebo čelila žalobe. Žena nakoniec súhlasila s kompromisom, že pôjde s Kawshiganom do poradne, kde mu pomôžu prekonať jeho obsesívnu myšlienku na ňu.

Pomohlo to?

Po 18 mesiacoch stretnutí s poradcom sedenia, ktoré nikam neviedli, ukončila. Muž sa stále nedokázal s No Match zmieriť. Stratila trpezlivosť a prestala s ním komunikovať. Už sa viac nedokázala zaoberať jeho požiadavkami intenzívnejšieho kontaktu. Ako na to reagoval? Zažaloval ju o v prepočte 2 100 000 eur.

Na Najvyšší súd podal dve žaloby, v ktorých uvádza, že odmietnutie poškodilo jeho dlho budovanú povesť a spôsobilo emocionálnu traumu. Tvrdí, že utrpenie ovplyvnilo jeho schopnosť pracovať ako aktívny obchodník s vysokým kapitálom v noci a zaneprázdnený generálny riaditeľ cez deň.

Zúfalý muž žaluje ženu o 2 000 000 eur, pretože sa nechce stať jeho frajerkou
Shutterstock

Súčasťou žaloby sú tiež viaceré udalosti, keď sa mala dopustiť hanlivého urážania pred ostatnými ľuďmi. Napríklad pri rozhovore v aute, v ktorom ich počul šofér, v plnej kaviarni, ale najmä keď prišla za ním do práce upozorniť ho, nech ju neobťažuje, pričom hovorila do zapnutého reproduktora. Tvrdí, že teraz sa nedokáže normálne zapájať do medziľudských rozhovorov a jeho schopnosť efektívne uzatvárať zmluvy je narušená.

Keď vojna, tak vojna

Nora Tan podala protižalobu a žiada peniaze, ktoré minula na zabezpečenie domu pred Kawshiganom a na spoločné poradenské stretnutia. Musela si nainštalovať kamery, alarmový senzor a videozvonček, aby sa ochránila pred neželaným pytačom. Žiada o 1 400 eur ako kompenzáciu týchto nákladov.

Právny zástupca ženy pri odvolaní proti druhej žalobe uviedol, že muž ju zámerne inicioval s motívom obťažovať ju, keďže predpokladá, že sa bude brániť, čo znamená, že s ním musí prísť do osobného kontaktu. Ide o vypočítavý pokus vynútenia si pozornosti.

Nora Tan získala urýchlený ochranný zákaz približovania sa, ktorý je účinný až do uzavretia jej žiadosti o dlhodobú osobnú ochranu. Podala aj sťažnosť na súd, ktorý Kawshiganovi nariadil zaplatiť jej 14 000 eur za trovy právneho konania.

Zúfalý muž žaluje ženu o 2 000 000 eur, pretože sa nechce stať jeho frajerkou
Shutterstock

Tagy:

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.