Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.3.2023
sk
Soňa
cz
Soňa
, Sonja, Sonia

Zúfalý muž žaluje ženu o 2 000 000 eur, pretože sa nechce stať jeho frajerkou

Jej odmietnutie mu poškodilo hviezdnu povesť, spôsobilo emocionálnu traumu a depresiu.


Odmietnutie v láske je pre mnohých hlbokým negatívnym zážitkom. Niektorí sa rýchlo pozviechajú, iní zotrvávajú vo fáze smútku, frustrácie či hnevu. Tento príbeh zo Singapuru je o neopätovanej láske a o tom, ako priviedla ohrdnutého muža k nečakaným krokom.

Zákerná friend zone

K. Kawshigan (30), riaditeľ spoločnosti na výrobu dronov, podal dve žaloby na Noru Tan Shu Mei (34) po tom, čo odmietla jeho vytrvalú snahu o niečo viac. Tvrdí, že jej konanie poškodilo jeho hviezdnu povesť a prekazilo viacero obchodných partnerstiev.

Prvýkrát sa stretli v roku 2016. Zatiaľ čo Kawshigan rozvíjal púčiky lásky, Nora Tan vnímala vzťah ako priateľský. V roku 2020 si muž začal myslieť, že ich koexistencia je užšia po tom, čo ho nazvala dobrým priateľom.

Žena však žiadne romantické city k mužovi neprejavovala. V skutočnosti ho viackrát žiadala, aby prehodnotili dynamiku ich priateľstva a obmedzili čas, ktorý spolu trávia. Tým sa mu snažila dať najavo jasné hranice. Kawshiganovi sa však priateľská zóna nepozdávala.

Ohrdnuté ego

Po štyroch rokoch kamarátenia jej v liste pohrozil súdom, v ktorom od nej žiada finančné odškodnenie vyplývajúce z nedbanlivostného spôsobenia citovej ujmy a ohovárania.

Podľa správy The Strait Times dostala ultimátum, aby vzťah buď prijala, alebo čelila žalobe. Žena nakoniec súhlasila s kompromisom, že pôjde s Kawshiganom do poradne, kde mu pomôžu prekonať jeho obsesívnu myšlienku na ňu.

Pomohlo to?

Po 18 mesiacoch stretnutí s poradcom sedenia, ktoré nikam neviedli, ukončila. Muž sa stále nedokázal s No Match zmieriť. Stratila trpezlivosť a prestala s ním komunikovať. Už sa viac nedokázala zaoberať jeho požiadavkami intenzívnejšieho kontaktu. Ako na to reagoval? Zažaloval ju o v prepočte 2 100 000 eur.

Na Najvyšší súd podal dve žaloby, v ktorých uvádza, že odmietnutie poškodilo jeho dlho budovanú povesť a spôsobilo emocionálnu traumu. Tvrdí, že utrpenie ovplyvnilo jeho schopnosť pracovať ako aktívny obchodník s vysokým kapitálom v noci a zaneprázdnený generálny riaditeľ cez deň.

Zúfalý muž žaluje ženu o 2 000 000 eur, pretože sa nechce stať jeho frajerkou
Shutterstock

Súčasťou žaloby sú tiež viaceré udalosti, keď sa mala dopustiť hanlivého urážania pred ostatnými ľuďmi. Napríklad pri rozhovore v aute, v ktorom ich počul šofér, v plnej kaviarni, ale najmä keď prišla za ním do práce upozorniť ho, nech ju neobťažuje, pričom hovorila do zapnutého reproduktora. Tvrdí, že teraz sa nedokáže normálne zapájať do medziľudských rozhovorov a jeho schopnosť efektívne uzatvárať zmluvy je narušená.

Keď vojna, tak vojna

Nora Tan podala protižalobu a žiada peniaze, ktoré minula na zabezpečenie domu pred Kawshiganom a na spoločné poradenské stretnutia. Musela si nainštalovať kamery, alarmový senzor a videozvonček, aby sa ochránila pred neželaným pytačom. Žiada o 1 400 eur ako kompenzáciu týchto nákladov.

Právny zástupca ženy pri odvolaní proti druhej žalobe uviedol, že muž ju zámerne inicioval s motívom obťažovať ju, keďže predpokladá, že sa bude brániť, čo znamená, že s ním musí prísť do osobného kontaktu. Ide o vypočítavý pokus vynútenia si pozornosti.

Nora Tan získala urýchlený ochranný zákaz približovania sa, ktorý je účinný až do uzavretia jej žiadosti o dlhodobú osobnú ochranu. Podala aj sťažnosť na súd, ktorý Kawshiganovi nariadil zaplatiť jej 14 000 eur za trovy právneho konania.

Zúfalý muž žaluje ženu o 2 000 000 eur, pretože sa nechce stať jeho frajerkou
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje