Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Zuzana Plačková neprestáva prekvapovať. Sledovateľom na sociálnej sieti oznámila veľkú novinku

Plánuje sa vrátiť na televízne obrazovky?


Influencerka a podnikateľka Zuzana Strauz Plačková sa tento týždeň na Instagrame podelila so svojimi sledovateľmi o veľkú novinku.

Ľudí prekvapila tým, že sa zrejme vo veľkom štýle vráti späť na televízne obrazovky. Plačková totižto chytá vlastnú reality šou, ktorá má zobraziť jej rodinný život, píše portál Refresher.

Dokonca sa na svojom profile spýtala ľudí, aké miesta na natáčanie by jej odporučili. „A predo mnou je celý víkend pracovný, ideme točiť ďalšie časti našich vlogov o našom živote, zverila sa na sociálnej sieti.

Následne sa v príbehu objavil stručný trailer k novému programu. Nový projekt s názvom „My“ má mať prvú epizódu natočenú v Dubaji. V centre pozornosti je Zuzana Plačková, ktorá v Dubaji vlastní viacero nehnuteľností a často tam cestuje so svojou rodinou.

Aj keď ešte nie je isté, kde budú odvysielané nové epizódy ani kto stojí za ich produkciou, fanúšikovia sa už nevedia dočkať, čo nová šou prinesie.

Profimedia

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.