Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Zuzana Plačková po pôrode výrazne schudla. Čo jej dopomohlo k štíhlej postave?

Už ani nevyzerá, že by niekedy rodila.


Kráľovná Instagramu zažíva úspech už dlhé roky. Záujem fanúšikov je obrovský najmä vďaka jej kolagénu, plavkám či oblečeniu. Postupne svoj biznis rozšírila aj o kaviarne v Bratislave, ako prvý otvorila podnik Pink Garden, ku ktorému sa nedávno pridala v čiernej farbe nadizajnovaná kaviareň Black Garden. Všetok biznis stihla koordinovať aj napriek tomu, že minulý rok porodila svojho prvého syna Diona.

Kráľovná slovenského Instagramu po pôrode výrazne schudla. Tým, že v tehotenstve vážila takmer sto kíl, sa vôbec netajila a svoju cestu chudnutia zdieľala so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti. Neprajníci si to vtedy, prirodzene, užívali a odkazovali jej, že nie je šanca, aby sa dostala naspäť do formy.

Ona sa tým, samozrejme, nenechala odradiť a po takmer roku od pôrodu ukázala ľuďom, že sa to dá. Nohy má už ako paličky a na jej postave ani nie je vidieť, že rodila. K útlej postave jej pomohol aj zákrok, ktorý podstúpila. Plačková si totiž nechala odstrániť silikóny.

Pod fotkami, ktoré pridáva na Instagram, sa jej ľudia pýtajú, ako je možné, že sa jej podarilo takto veľmi schudnúť. „Stačí začať praktizovať to, čo už dávno vieme, a to NEŽRAŤ,“ napísala pohotovo.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.