Zvodná modelka napísala správy niekoľkým mužom. Chcela si overiť, či budú verní svojim partnerkám

Výsledky sú celkom prekvapujúce.

Zdroj: Shutterstock

Modelka Paige Woolen z amerického Los Angeles má na sociálnych sieťach veľa fanúšikov. K dnešnému dňu jej profil sleduje viac ako 220-tisíc ľudí. Nie je prekvapivé, že atraktívna brunetka pôsobí ako magnet najmä na mužov. Ako uvádza aj portál Ladbible, Paige si je toho veľmi dobre vedomá. Rozhodla sa tak pre menší sociálny experiment.

Jeho cieľom je overiť si, či sú muži verní svojim partnerkám. Ako totiž Paige uviedla, veľmi často jej píšu muži, ktorí majú priateľky. „Všimla som si, že mnoho mužov, ktorí mi píšu, majú na svojich profiloch fotky so svojimi priateľkami,“ povedala 28-ročná modelka. „Takže ma zaujímalo, či ich drahé polovičky vedia, alebo či ich zaujíma, že ich muži vypisujú náhodným dievčatám v bikinách.

Výsledky experimentu ťa možno prekvapia

Prostredníctvom instagramového účtu dudes in the dm napísala: „Ak chce niektoré dievča vedieť, či je jej priateľ verný, napíšem mu správu zo svojho hlavného profilu.“

Nápad sa chytil, takže Paige začala mužom rozposielať súkromné správy s tým, že sa jej veľmi páčia, a v prípade, že sú single, mala by záujem sa s nimi zoznámiť. Aký bol výsledok? „Prekvapivo väčšina z nich neodpovedala, a keď už áno, povedali niečo vulgárne, alebo mi napísali, že majú priateľku. Len málo z nich klamalo a tvrdilo, že sú single,“ dodala Paige.

Niektorí muži najprv neverili, že niekto ako Paige sa o nich zaujíma, ale potom sa jej pýtali, či by sa s ňou mohli stretnúť. A hoci mali na Instagrame fotky so svojimi priateľkami, zatĺkali a tvrdili, že sú single. Väčšina ale dokázala tomuto pokušeniu odolať a priznali, že sú zadaní. Niektorí sa dokonca na Paige škaredo oborili a nadávali jej do prostitútok.

Krásna modelka si z toho však ťažkú hlavu nerobí. Napokon, výsledky tohto malého experimentu sú celkom priaznivé. Zdá sa, že väčšina oslovených svoje vzťahy berie vážne a svojim priateľkám by neboli neverní ani v prípade, že by po nich túžila kráska Paiginho kalibru.

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
13
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
13
Haha
Woow Woow
38
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Muži sa podelili o typické stereotypy spájané s ich pohlavím, ktoré im poriadne lezú na nervy


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME